Sokol Bělá / ml. žáci / články / Mladší žáci - 4.mistrovský turnaj SP sk. A

téma: mladší žáci | autor: Švícko | datum: čtvrtek 9.5.2013 | zobrazeno: 1923x

Mladší žáci - 4.mistrovský turnaj SP sk. A

Mladší žáci na turnaji 8.5. v Kutné Hoře.

Ve středu 8.5. jsme předehrávali v Kutné Hoře 4.mistrovský turnaj skupiny A, který tentokrát pořádala na svém venkovním hřišti TJ Sparta Kutná Hora.

Sestava: Vítek, K.Kučera - J.Kučera, Šídlo, Brisuda, Kubiš, Piešťanský, J.Humpola, Coufal.

Účastníci: Loko Vršovice A, Dukla Praha A, TJ JM Chodov, Sparta Kutná Hora, Sokol Bělá A.

Naše výsledky

Loko Vršovice A - Bělá A 7:13 ( 2:5 )
Humpola 5, Kubiš 4, Coufal 1, Piešťanský 1, J.Kučera 1, Šídlo 1
Špatná střelba, zahodili jsme hodně šancí. Za dobrou obranou chytal 1.poločas Vítek, v druhé patnáctiminutovce nastoupil do brány K.Kučera.

Dukla A - Bělá A 18:7 ( 9:1 )
Piešťanský 3, Humpola 2, Šídlo 2
Většina hráčů šla do utkání s poraženeckou náladou a spoléhali jen na Humpolu, který v útoku zůstal osamocený. Do desáté minuty nás držel ve hře brankář Vítek / 5:1 /, pak už se ukázala kvalita a širší kádr Dukly. Bohužel největší rozdíl byl hlavně v nasazení a bojovnosti. Kubiš trefil z pravého křídla 5x tyčku a Vítek toho i přes ten hrozivý výsledek hodně pochytal. V průběhu druhé půle šel Humpola střídat, aby to kluky donutilo hrát a ožili hlavně Piešťanský se Šídlem.

Chodov - Bělá A 12:12 ( 6:4 )
Šídlo 5/3, Brisuda 3, Humpola 3, Kubiš 1
Snad pod tíhou posledních výsledků s tímto soupeřem nastoupili kluci do zápasu jako mistři světa. Katastrofální hra bez pohybu, kde si každý na hřišti dělal co chtěl a do útoku si šel jen vystřelit, vyvrcholila ve 12.minutě za stavu 6:1 time outem. Hráči zlepšili obranu, zrychlili přechod do útoku a za pět minut vyrovnával Kubiš na 6:6. Do konce utkání se oba soupeři střídali ve vedení, v závěrečné minutě Chodov vyrovnal na 12:12, ale vzhledem k průběhu jsme bod za remízu brali. Utkání mělo dohru v šatně, protože takhle teda NE !

Kutná Hora - Bělá A 14:18 ( 5:6 )
Humpola 9, Brisuda 4, J.Kučera 2, Kubiš 1, Šídlo 1/1-2, Piešťanský 1/1-1
Oproti utkání s Chodovem nastoupili hráči jako vyměněný. Humpola i přes osobní obranu od 1.minuty dokázal nastřílet polovinu našich gólů. Výborně nám fungovala spolupráce s pivotem, kterého uvolňoval hlavně Šídlo, osobní obranu na střelce domácích při přesilovkách zajišťoval tradičně Piešťanský. Když se utkání rozhodovalo, tak nás podržel brankář Vítek.

Ostatní výsledky: Kutná Hora - Loko Vršovice 17:9, Dukla A - Chodov 28:12, Kutná Hora - Chodov 18:9, Chodov - Loko Vršovice 11:15, Kutná Hora - Dukla A 10:13, Loko Vršovice - Dukla A 4:30.