oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Poslední kolo základní části Erima přeboru mladších žáků

téma: mladší žáci | autor: Švícko | datum: pondělí 24.10.2011 | zobrazeno: 1440x

Poslední kolo základní části Erima přeboru mladších žáků

Mladší žáci - 23.10. 2011 Mladá Boleslav

4. kolo základní části mistrovských turnajů mladších žáků se odehrálo v neděli 23.10. 2011 na palubovce mladoboleslavské sportovní haly. Už před turnajem bylo jasné, že do nadstavby postupují Sokol Bělá p. B., Sokol Úvaly "A" a AŠ Mladá Boleslav. Z druhé skupiny postoupili Pardubice, Sparta Kutná Hora a Sokol Úvaly "B".

Naši hráči v úvodním utkání ztratili body v samém závěru hrací doby a byla z toho porážka o gól s domácím družstvem AŠ Mladá Boleslav. Poté už jejich výkon měl jen vzestupnou tendenci a po jasném vítězství nad Mělníkem dokázali poprvé v pěkném a dramatickém zápase obrat o bod TJ Sokol Úvaly.

V obraně hráli prim Humpola s Piešťanským, dobře zachytali i oba brankáři. V útoku si kluci poradili s osobní obranou Mělníka a po "ospalém" výkonu proti Mladé Boleslavi odehráli na výbornou již zmiňované utkání se Sokolem Úvaly, které zvládnuli fyzicky i takticky.
Tradičně nejvíce se do zakončení tlačili Humpola se Šídlem, na rozehrávce se postupně osmělil Piešťanský a v závěru turnaje už dal i nějaké branky z proskoku. Své si odehrál na křídle přes ruku Stanev, prosadil se i šutér Číhala. V pivotu se snaží Brisuda, ale moc přihrávek na něho za turnaj nešlo. První gól za mladší žáky vstřelil ze sedmičky Jonáš Kučera.
Naopak rezervy máme v pohyblivosti, někteří nestačí rychlostně a v osobních soubojích silově. Zlepšit musíme i spolupráci s pivotem a zvýšit procento proměňování vyložených šancí.

Podrobnosti z utkání v menu MLADŠÍ ŽÁCI > VÝSLEDKY > INFO a MLADŠÍ ŽÁCI > TABULKY

Tímto turnajem skončila základní část Erima přeboru mladších žáků. 1. kolo nadstavbové části se za pořadatelství StčSH uskuteční 6.11. 2011 v Bělé pod Bezdězem ! Z šesti družstev postoupí do další fáze mužstva na 1. až 5. místě.

V programu akcí mladších žáků do konce kalendářního roku je další mistrovský turnaj 12.11. v Hostivicích - Břvích ( v případě postupu ) a finálový turnaj se odehraje v Praze už i s pražskými družstvy 26.11. ( v případě postupu ).

Co se týče přátelských turnajů, tak přihlášeni jsme prozatím 4.12. v Ústí nad Labem a 17.12. do Liberce. Aktuální info bude samozřejmě na stránkách.

Házená Mělník

Mělník