oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Mistrovský turnaj mladších žáků v Úvalech

téma: mladší žáci | autor: Švícko | datum: pondělí 26.9.2011 | zobrazeno: 1342x

Mistrovský turnaj mladších žáků v Úvalech

Druhé kolo mistrovských turnajů mladších žáků jsme odehráli v sobotu 24.9. v Úvalech.

Sestava: K. Kučera, Vítek - J. Kučera, Stanev, Šulcová, Kubiš, Šídlo, Piešťanský, Loukotka, Číhala

Výsledky: Úvaly - Mělník 30:7, Mladá Boleslav - Mělník 17:10, Mladá Boleslav - Úvaly 6:20, BĚLÁ - Mladá Boleslav 10:11, BĚLÁ - Úvaly 2:17, BĚLÁ - Mělník 15:8

Pořadí po 2. kole

1. Sokol Úvaly "A" 12 b.
2. - 3. Sokol Bělá 6 b.
2. - 3. Mladá Boleslav 6 b.
4. Mělník 0 b.

Turnaj jsme zahájili zbytečnou porážkou s Mladou Boleslaví. Poté nás převálcovali Úvaly a v posledním utkání jsme porazili Mělník až díky zlepšené hře v druhé půli.

Pochválit musím brankáře Vítka, střelecky se dařilo Šídlovi. V utkání s Mladou Boleslaví mi chybělo od hráčů více bojovnosti, nedařilo se nám proměňovat šance. Zápas se Sokolem Úvaly kluci vyloženě odflákli a podle toho to taky vypadalo. Mělník hrál celý zápas osobní obranu, na tu jsme dokázali vyzrát až ve druhém poločase.
Citelně nám chyběl Jakub Humpola, náš výkon by určitě pozvednul i Patrik Stach. Za dopravu děkujeme technickým službám města a p. Šídlovi.

Na postup do 1. kvalifikační turnaje, kam postupují první tři celky, to máme rozehrané dobře.

Další kolo mistrovských turnajů mladšího žactva se odehraje 9.10. v Bělé pod Bezdězem.