oddíl házené

Sokol Bělá / informace o stránkách / články / Zkušební video na TV

téma: informace o stránkách | autor: Hrubas | datum: čtvrtek 22.2.2007 | zobrazeno: 2217x

Zkušební video na TV

Dnes ráno jsem zveřejnil zkušební video na připravované TV. Podívejte se na něj a do kecárny mi napište připomínky a názory k videu. Zajímá mě ale i váš pohled na celou TV na našem webu.
Ještě bych chtěl podotknout, že se jedná pouze o zkoušku. Uvidíme jaký bude ohlas.
V plánu TV je zveřejňovat jednak rozhovory s hráči, funkcionáři a fanoušky, ale i vybrané akce především z domácích utkání. K nalezení budou i klipy z různých akcí. Na konci každého roku byste si mohli zveřejněná videa objednat na DVD v plné kvalitě.
Pokud bysme v TV chtěli pokračovat, tak to bude stát nějaký peníz za software /cca 3000 Kč/. Kdyby jste chtěli podpořit tento projekt jakoukoliv částkou, tak nás kontaktujte na zveřejněný telefon.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (20)

Lauberová Michaela (17)