TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 

Sokol Bělá / informace o stránkách / články / Zkušební video na TV

téma: informace o stránkách | autor: Hrubas | datum: čtvrtek 22.2.2007 | zobrazeno: 2233x

Zkušební video na TV


Dnes ráno jsem zveřejnil zkušební video na připravované TV. Podívejte se na něj a do kecárny mi napište připomínky a názory k videu. Zajímá mě ale i váš pohled na celou TV na našem webu.
Ještě bych chtěl podotknout, že se jedná pouze o zkoušku. Uvidíme jaký bude ohlas.
V plánu TV je zveřejňovat jednak rozhovory s hráči, funkcionáři a fanoušky, ale i vybrané akce především z domácích utkání. K nalezení budou i klipy z různých akcí. Na konci každého roku byste si mohli zveřejněná videa objednat na DVD v plné kvalitě.
Pokud bysme v TV chtěli pokračovat, tak to bude stát nějaký peníz za software /cca 3000 Kč/. Kdyby jste chtěli podpořit tento projekt jakoukoliv částkou, tak nás kontaktujte na zveřejněný telefon.

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (26)

13.10.

Galetka Jiří (19)

13.10.

Renza Václav (41)

17.10.

Švec Stanislav (42)

22.10.

Smejkal Josef (20)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková