oddíl házené

Sokol Bělá / informace o stránkách / články / Změny na webu

téma: informace o stránkách | autor: Hrubas | datum: čtvrtek 29.7.2004 | zobrazeno: 2962x

Změny na webu

Jak jste určitě zaregistrovali, tak se toho na našich stránkach moc neděje. Chtěl bych se Vás zeptat, jestli by stálo za to, udělat zde něco jako zpěvník. :o) Ano, čtete dobře.
Představoval bych si to tak, že bysme za vydatně až maximální pomoci starší generace házenkářů jako jsou Deeska, Obrázek, Káňa a spol., kteří mají přístup na internet, dali dohromady texty nejoblíbenějších písniček zpívaných na našich akcích. Jistě si domyslíte z jakých důvodů. :o)
Takže Vás prosím, hlavně zde jmenované, aby jste se vyjádřili k tomuto nápadu.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (20)

Lauberová Michaela (17)