oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Turnaj ml. žáci -Bělá p.B. 1.11.2008

téma: mladší žáci | autor: Sekretář | datum: neděle 2.11.2008 | zobrazeno: 2000x

Turnaj ml. žáci -Bělá p.B. 1.11.2008

Ml. žáci - turnaj Bělá 1.11.2008

V sobotu 01.11.2008 na domácí půdě sehrálo družstvo mladších žáků svůj pátý mistrovský turnaj,kterým zároveň ukončilo podzimní část soutěže.Pod vedením trenérky Foltýnové a vedoucí družstva Poživilové sehrálo celkem čtyři utkání.

Bělá-Sokol Úvaly 5:16 (4:9)

V prvním utkání jsme narazili na silný celek Sokola Úvaly.Toto družstvo je herně daleko před naším,což se ukázalo i ve hře,ale i tak na našich hráčích bylo vidět,že se opravdu snaží a nezaostávají v herních činnostech.Zde střelecky bodovali Jakub Piešťanský a Adéla Topolová.
Branky Bělé:Piešťanský Jakub 3,Topolová 2.

Bělá - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:22 (2:15)

V první polovině zápasu jsme nadělali mnoho technických chyb,balon jsme ztráceli díky rychlosti a postřehu soupeře,což se projevilo i na výsledku v poločase.Naši hráči jsou pasivní v útoku,soupeř je v tomto zkušenější.Družstvu chybí větší bojovnost a snaha prosadit se.Opět branky proměnili jen Topolová a Jakub Piěšťanský.
Branky Bělé:Piešťanský J. 2,Topolová 1.

Bělá - Sparta Kutná Hora 7:25 (3:11)

V tomto utkání už hráči měli více elánu a mnoho střeleckých šancí,ale i když střelecky se prosadili všichni,tak bohužel s neúspěchem.Hráči se stále hledají na hřišti,poznávají a zkoušejí taktiku hry.Zde musím zdůraznit,že brankář Adam Pelzer nezklamal a měl skvělé zákroky.
Branky Bělé:Topolová 3,Jakub Piešťanský 2,Hamšík 1,Klímová 1.

Bělá - Spartak Příbram 6:15 (3:6)

V tomto čtvrtém a zároveň posledním utkání na tomto turnaji jsme zabojovali,hlavně v obraně,která v prvním poločase byla dobrá,ale v druhé půlce už jsme polevili.Pohybově byl tento zápas lepší a rychlejší,ikdyž a na hráčích už byla vidět únava.Zde se střelecky prosadila Eva Cachová a také Lucie Klímová,která ačkoli hraje kratší dobu,tak z ní bude nadějná hráčka.
Branky Bělé:Piešťanský 3,Topolová 1,Cachová 1,Klímová 1.

Sestava Bělé:Topolová,Karlová,Cachová,Tondr,Pelzer,Klímová,Kverková,Hamšík,Piešťanský Jakub,Čadil
Celkově za tento turnaj jsme vstřelili 21 branek:Piešťanský Jakub 10,Topolová 7,Klímová 2,Chachová 1,Hamšík 1.

Tímto jsme zakončili podzimní část soutěže a budeme se nadále připravovat na jarní soutěž,věříme,že si naši hráči postupem času najdou své místo a budou rozvíjet své získané zkušenosti.Pokud vydrží nadále pilně pracovat především na tréninku,tak se jistě v budoucnosti prosadí jak střelecky tak i po technické stránce.Tímto děkujeme všem hráčům za předvedený výkon a přístup k utkáním.Také musím poděkovat trenérce Magdě Foltýnové za snahu a předání svých dlouholetých jak hráčských tak trenérských zkušeností.
Vedoucí družstva Petra Poživilová

Házená Mělník