oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Mladší žáci - 5. mistrovský turnaj v Kolíně

téma: mladší žáci | autor: Hrubas | datum: středa 29.10.2008 | zobrazeno: 1802x

Mladší žáci - 5. mistrovský turnaj v Kolíně

V sobotu 25.10.2008 se naše družstvo mladších žáků zúčastnilo turnaje v Kolíně. Pod vedením trenérky Foltýnové sehrálo čtyři utkání, vedoucí družstva Poživilová se omluvila.

Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Sokol Bělá pod Bezdězem 18:1 /6:0/
V utkání jasně dominoval náš soupeř, když byl lepší ve všech herních činnostech. Naše hra byla pasivní, měli jsme málo střeleckých pokusů, ale i když jsme prohráli, tak musíme pochválit brankáře Adama Pelzera, který podal dobrý výkon, za který byl oceněn potleskem publika. Lucie Klímová v tomto utkání vstřelila svou první branku, bohužel to byla jediná branka našeho družstva.
Branky Bělé: Klímová Lucie 1

TJ Sokol Úvaly – TJ Sokol Bělá pod Bezdězem 21:0 (10:0)
Asi nejhorší utkání na turnaji, ve kterém jsme se nezmohli ani na vstřelení branky. Rozdíl mezi oběma týmy byl markantní. Opět jsme předvedli pasivní hru, za kterou jim byl několikrát rozhodčím odebrán i balon. Hráči se báli prosadit jeden na jednoho, hráli alibisticky, bez střelby. Zasloužená vysoká prohra.

HC Kolín – TJ Sokol Bělá pod Bezdězem 16:3 (11:0)
S tímto soupeřem jsme v této sezóně poprvé prohráli a to hlavně díky menšímu důrazu v koncovce. Soupeř byl tentokrát lepší pohybově a v uvolnění jeden na jednoho. Druhá polovina utkání už byla vyrovnaná, ale to už domácí hráči pouze udržovali své vedení. Dařilo i Denise Karlové, která sice dávala góly, ale všechny z brankoviště, také Evička Cachová zde proměnila svou první branku. Střelecky se prosadila i Adéla Topolová.
Branky Bělé: Topolová 2,Cachová 1

Spartak Příbram – TJ Sokol Bělá pod Bezdězem 16:5 (7:0)
V tomto utkání se nám nepovedl úvod, když si soupeř vytvořil dostatečný náskok. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale to už bylo o konečném výsledku prakticky rozhodnuto. Střelecky se prosadila Topolová, která vstřelila 3 branky a také Jaroslav Macoun, který je věkem zatím stále minižák.
Branky Bělé: Topolová 3,Macoun 2

Sestava Bělé: Topolová, Karlová, Cachová, Klímová, Kverková, Tondr, Pelzer, Macoun

Naši hráči nastoupili na turnaji v kombinované sestavě, když bylo mnoho hráčů nemocných a tak byl pouze jeden hráč na střídání, což je na takovém turnaji velice málo. I přesto byla na hráčích vidět veliká chuť do hry, bojovali, snažili se, ale herně jsou za svými soupeři ještě hodně daleko. Pochválit lze brankáře Pelzera, který podával ve všech utkání velice dobrý výkon. Ve velmi dobrém světle se ukázal i minižák Macoun.
I když to výsledkově tak nevypadá, je na hráčích vidět zlepšení, a proto lze předpokládat, že se v budoucnu dostaví i výsledky. Příští víkend náš čeká turnaj v domácím prostědí, proto zvěme všechny rodiče, příbuzné a kamarády, aby se přišli podívat a podpořit nás.
Zodpovědný vedoucí Petra Poživilová

Házená Mělník