2  Kryštof Pýcha 3x

Č  Kryštof Pýcha

D

komentář k utkání

2. kolo regionální dorostenecké soutěže jsme odehráli v Kutné Hoře. K utkání jsme nastoupili pod tíhou špatného výkonu v obraně v úvodním střetnutí s Děčínem a jen s věkově čtyřmi mladšími dorostenci. Zbytek kádru tvoří starší žáci a lepší to letos nebude. Od úvodních minut jsme si vytvořili mírný náskok 3-5 gólů, který jsem drželi až do 55.minuty. Dařilo se Krbečkovi v pivotu, k neudržení byl Kuba Holec na spojce, nechytatelné rány na bránu soupeře střílel Tadeáš Ziemba. Robin Dubec měl krásné gólové střely z pravé spojky na přetah, nekolik ran mu letělo do konstrukce brány, nebo mimo zařízení. Bohužel v polovině prvního poločasu se nám zranil Pepa Erben a náš úzký kádr byl o jednoho hráče užší. Dařila se nám obrana 0+6. Když jsme na chvilku ztratili koncentraci, vysunuli se na 10 metrů, tak jsme prohráli souboj 1 na 1 a končilo to gólem v naší síti, nebo dvouminutovým trestem. V útoku nám dělala problém vysunutá obrana domácích, na kterou jsme udělali spoustu technických chyb. V 54. minutě dostal červenou kartu za třetí vyloučení Kuba Holec a domácí snížili v 55.minutě na rozdíl jednoho gólu. V závěru utkání jsme v útoku několikrát ztratili míč,  ale Vojta Kerbl vše pochytal včetně sedmimetrového hodu.

S auty s námi tentokrát vyrazili Karel Krouský a Lukáš Hentek, díky.