Zdeněk Líbal - TR, Milan Drobný - OV

Ž  Svěcený, Řimnáč

2  Rybář 3x, Talman 2x

Č  Rybář

V neděli 14.11. jsme hostili v utkání SL mladšího dorostu Českou Lípu. V prvním vzájemném zápase jsme v České Lípě vyhráli 29:30. Před zápasem bylo několik omluvenek, nakonec to na naše poměry dopadlo ještě dobře a nastoupili jsme s jedním hráčem na střídání.

Předzápasová příprava byla zaměřena hlavně na obranu a postupný útok. Neměli jsme dostatečně široký kádr na „tempo házenou“. Cílem bylo dobře bránit, aby 20 gólů bylo vítězných.

Povedlo se nám dobře vstoupit do utkání, v 18.minutě zvyšoval Ziemba už na 9:3. Kerbl v bráně si držel vysoký podzimní standard, obrana byla i přes několik chyb důrazná. Na pivotu nastoupil Robotka, který si vedl statečně oproti mohutnému pivotovi soupeře. Do konce poločasu se nám dařilo držet hosty na dostatečný odstup, střelecky to táhly hlavně spojky. Několikrát se nám to povedlo dohrát do křídel a na pivota, kde máme věkově ještě starší žáky.

Ve druhém poločase Česká Lípa změnila obranu na 0+6, zodpovědnost na sebe musely převzít naše vysoké spojky. Nejvíce aktivní byli hlavně Šidlo a Vejtruba, který zvyšoval ve 46.minutě už na 24:12. Závěrečnou část utkání kluci zvolnili a hráli dost času v oslabení. Hosté tento úsek vyhráli 1:6 a upravili tak celkové skóre utkání na 25:18.

Pod tíhou dvou porážek a tragického výkonu v obraně v Kutné Hoře se kluci zvedli a zaslouženě zvítězili.  Ve čtvrtek jsme pilovali obranu a některé činnosti kluci dokázáli přenést i do zápasu. Heinsch se nakonec hecnul, stihnul zápas a nenechal družstvo ve štychu :o). Kerbl v brance, věkově ještě starší žák, se na podzim hodně zvednul a dostal se opět nad 40% úspěšnosti. Dařilo se Šídlovi a tradičně dobrý výkon předvedl i bojovník Vejtruba. Robotka se statečně popral s postem pivota, kde se dokázal gólově prosadit. Do střelecké listiny se zapsali všichni hráči. Utkání kluci zvládli i kondičně, s jedním hráčem na střídání to odehráli v solidním tempu na proteinové tyčince :o).