Ž  Kaštánek

2  Pokorný 2x, Zima, Fait, Klouček, Brabec, Šmelhaus

Č  Pokorný, Kovář

D  Pokorný

V rámci 7. kola kola druhé ligy SVČ jsme vyrazili na utkání proti týmu SK Slavia Praha. Na zápas jsem vyrazili s odhodláním na zisk prvních bodů a odčinit nepovede utkání z minulého kola, po kterém odstoupil trenér mužstva Pavel Stach.

Průběh prvního poločasu byl vrovnaný žádný z týmu si nedokázal vytvořit větší brankový odstup a tak první polovina utkání končila za stavu 16:16. Začátek druhého poločasu pokračoval vyrovnanou hrou ale postupně si soupeř začal budovat náskok, který byl až pětibrankový. V závěru jsem utkaní snažili zdramatizovat přesto to na první body nestačilo. Konečný výsledek zápasu byl 31:33.

V utkaní jsem často chybovali, čímž jsem pomohli soupeři. Stříleli jsme z nepřipravených pozic, nedůraz v zakončení a v obraně jsem nebyli dostatečně důrazní.