Ž  3 - 1

2  2 - 6

Č  50min. Groh /Dvůr/

D  -

V tomto utkání byl favoritem domácí celek, který si udržuje třetí místo druholigové tabulky. Za to hráči sokola poslední dobou nepředvádějí výkony na které jsme u nich byli zvyklý. Utkání bylo rozhodnuto už v 10. minutě prvního poločasu, když si hráči Dvora Králové vytvořili dobrou obrannou hrou a přechodem do rychlého protiútoku náskok 10:1 !!!! Zato hráči Bělé připomínali v úvodu utkání nesehraný soubor mladších žáků. Do konce prvního poločasu se hostům podařilo trochu korigovat stav utkání, ale závěr utkání opět vypustili a tak byl konečným výsledkem pořádný ranec o 11 branek !!! V dresu domácího celku dostali možnost proběhnout se i hráči z lavičky, dobrý výkon podal brankář Všetečka a střelec Fiedor, který vstřelil 9 branek. Hráči Bělé vyhořeli hlavně po fyzické stránce, která se dá přirovnat fyzičce koně Gavory z oblíbené stolní hry. Střelecky se prosadil pouze Petr Stach, který vstřelil 8 branek, ale to zdaleka nestačilo. Dobrý výkon podal v obraně Tošovský, který dokonce zpestřil nezáživné utkání, když vyslyšel výzvu domácího zápasníka Groha a předvedli publiku pár krásných zápasnických chvatů. Jejich snažení také po zásluze ocenili i oba zkušení rozhodčí. Za zmínku stojí také excelentní výkon bělských brankářů. Václav Renza byl zřejmě myšlenkama v nedaleké ZOO na slonech a opicích, když měl nulovou úspěšnost svých zákroků (7střel/7gólů). Jiří Kabátník zlikvidoval několik střel, ale pak zariskoval a všem přítomným vytřel zrak svým zákrokem, který se dá popsat jako dvojtý boční kryt na jedné noze. Bohužel se zákrok neujal a celé jeho snažení skončilo kupodivu inkasovaním laciného gólu a střídáním brankářů. Chudák střelec, doufejme že to na něm nezanechalo nějaké následky. Nutno však podotknout, že obrana před touto brankářskou dvojcí nestála za nic a skoro vůbec nepomohla. Bělské družstvo dorazilo k utkání bez pěti hráčů : vojína Kubíčka (za 25!), nepříchozího Stanislava Vocáska, zraněného Radima Vaňka, Milana Kruckého a Aleše Stacha. Právě Aleš Stach citelně chyběl jak v útoku, tak i obraně. Bohužel večer před utkání zkoušel kvalitu nově zakoupené sekyrky. Sekyrka byla opravdu kvalitní, zřejmě Švédská ocel, a výsledkem zkoušky je krásných pět stehů, těšně pod kolenem. Gratulujeme Pepine, to se opravdu často nestává. V dalším utkání čeká bělské vedoucí celek TJ Náchod. Doufejme, že se ukáží v lepším světle než ve Dvoře Králové.