Ž  Trampota Jan

2  Bechyňský Pavel, Pihík Jan, Blažek Zdeněk, 2x Chlouba Pavel, 2x Mařík Lukáš

Č

D  Šíma Jiří

V dalším kole jsme přivítali v městské hale HK Baník Most. Vzhledem k situaci v tabulce, ve které soupeř figuroval na předposledním místě, bylo jasné, že chceme v domácím prostředí opět naplno bodovat. Hosté navíc přicestovali bez svého nejlepšího střelce Holce, který v předešlých vzájemných zápasech nejvíce zatěžoval naše konto.
Do zápasu jsme opět vstupovali s maximálním důrazem na obranu. To se nám od začátku dařilo, a když už nějaké střely prošly přes dobře organizovaný val, tak nás vzadu podržel Tomáš Dvořák. Z těchto důvodů jsme za celý první poločas inkasovali pouze pět branek a měli tak slibný náskok sedmi gólů do druhé půle. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, akorát hosté ke své slabé hře přidali ještě nedisciplinovanost v podobě komentářů k výrokům rozhodčích, což bylo doprovázeno mnohdy i „slzami“. V jedné chvíli to vypadalo, že se hosté už ani nevejdou na střídačku (tři dvouminutové tresty najednou), ale v tom momentu bystře zareagoval jejich trenér, taktéž komentářem k výrokům rozhodčích, vyfasoval červenou kartu, a přetlak na lavičce tak trochu uvolnil. My jsme se těmito neházenkářskými záležitostmi nenechali vyvést z míry a v poklidném tempu jsme dovedli zápas k vítěznému konci v poměru 23:13. Z naší strany zasluhuje zmínit především kvalitní obrannou činnost celého mužstva.
Po zápase tak mohli domácí hráči spokojeně podebatovat „v ďouře“ při zlatavém moku a oslavě Korýsových a Babičových narozkách o tom, co nás ještě čeká do konce soutěže, co bude následovat apod……