oddíl házené | přípravka

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: pondělí 20.5.2019 | zobrazeno: 87x

Turnaj přípravek v Příbrami - 19.5.2019

Přípravky Bělé na turnaji v Příbrami

V neděli 19. 5. se přípravka zúčastnila turnaje v Příbrami. Při příjezdu jsme byli trochu zaskočeni zataženou oblohou, ale nakonec se počasí umoudřilo a byl nádherný slunný den. Turnaj se hrál na venkovním hřišti každý s každým 1x8 minut. Našimi soupeři byly týmy Mělník 1; Mělník 2; Příbram 1; Příbram 2; Kutná Hora, Kostelec nad Labem.

Sokol Bělá 1

Jediný nepovedený zápas byl s Kutnou Horou. Ostatní soupeře jsme předčili nebo jsme byli vyrovnanými soupeři. Výborné brankářské výkony předvedla Anička Linková, v útoku se také dokázala střelecky prosadit. Sehraná dvojka Anetka a Mates se postarala o nejvíc zápisů do střelecké listiny.

Anetka přidala parádní výkon v brance. Mates je nasazován na největší hráče soupeře jako pes obranář a s touto rolí se dokázal dobře vypořádat. Valča se začíná střelecky prosazovat, v brance se jí taky dařilo, ale bohužel po výborném zákroku kazila rozehrávku. Na tom pro příště musíme zapracovat.-) Anička Mazancová se zlepšila v pohybu a rozehrávala hodně našich útoků. Dokázala se i střelecky prosadit. Domča vstřelil čtyři branky, ale mohlo to být lepší, kdyby dokázal svojí ránu usměrnit do branky. V brance se mu také daří. Klárce se nepodařilo vstřelit branku, i když měla několik nadějných pokusů. V brance se nebojí a předvedla několik výborných zákroků.

Sestava:

Valča Ballóková 3; Matyáš Müller 11; Anička Linková 2; Dominik Beran 4; Anička Mazancová 1; Aneta Smékalová 11; Klárka Udatná
Franta Müller

Sokol Bělá 2

Po trochu vlažném začátku turnaje se naše hra postupně zlepšovala a nejlepší házku jsme předvedli v posledních třech utkání. Během celého turnaje jsme odehráli vyrovnaná utkání, žádné družstvo nás herně nepřehrálo.

Opět musím všechny hráče pochválit za předvedenou hru a nasazení, i když jsme střídali lepší okamžiky s horšími. Střelecky i herně se nejvíc dařilo Terce a Lukášovi. Adélka se tentokrát tolik neprosazovala v útoku, ale opět skvěle bránila. Podobné to bylo i s Honzíkem a Vojtou, kteří se zatím trápí v útoku, ale skvěle brání, tak je otázkou času, kdy se začnou prosazovat i střelecky. Tomášovi se naopak tolik nedařilo v obraně, ale zato v útoku se dokázal dvakrát střelecky prosadit. Velmi překvapila Viki, která sice nevstřelila žádnou branku, což ji moc mrzelo, ale zato zářila v brance a obraně.

Tentokrát bylo pro hráče obtížnější se střelecky prosadit, protože bylo brankoviště v Příbrami větší.

Sestava: Vojta Šenkýř, Terka Hrubá 7, Lukáš Hrdina 7, Adélka Linková 1, Viki Milerová, Honza Tříška 2, Tomáš Sůva 2
Láďa Hrubý

Tentokrát se nám nepodařilo nastřílet tolik branek jako na Mělníku, ale bylo to z důvodu větší vzdálenosti brankoviště od branky. Ke konci turnaje už bylo velké vedro a na výkonech to bylo znát. Jinak musíme děti pochválit za vzorné chování po celou dobu turnaje. Před odjezdem dostaly děti jako odměnu nanuk a to jim udělalo velkou radost. Za pomoc s dopravou patří velký dík Láďovi Beranovi a Jirkovi Šenkýřovi. Za fandění Jirkovi Smékalovi, Janě Hrubé a paní Šenkýřové

Tým Bělá 1 - Běran, Mazancová, Smékalová, Müller, Ballóková, Udatná a LinkováTým Bělá 2 - Hrubá, Milerová, Tříška, Linková, Šenkýř, Sůva, HrdinaÚčastníci turnaje v PříbramiRozcvička před utkánímSvačinaTaktická příprava

středa 5.6.2019 | autor: Hrubas

přípravka - Přidán poslední turnaj 15.6. v Kolíně!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Samešová Nikol (30)

Baičev Martin (20)

Křečková Nikola (29)

Stanev Richard (19)