oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - Kolín 22.5.

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: čtvrtek 26.5.2016 | zobrazeno: 851x

Turnaj přípravky - Kolín 22.5.

Dne 22.5. odehrála přípravka v Kolíně turnaj v miniházené. Hrálo se 1x10 min+ nájezdy / pro velké teplo v průběhu turnaje zrušeny /.

Účastníci: HC Kolín, Kutná Hora, Mělník, Zruč nad Sázavou, Sokol Bělá

Sestava: Bernard Tomáš, Zumr Zdeněk, Ondráček Vojta, Stoklásková Natálie, Pecová Vanesa, Voláková Tereza, Erbenová Kateřina

Naše výsledky

Bělá- Zruč B 9:6, nájezdy 5:0
Bělá -Kolín A 4:4, nájezdy 4:2
Bělá- Zruč C 5:1, nájezdy 2:3
Bělá- Kutná Hora A 5:8
Bělá- Mělník A 7:2
Bělá- Zruč A 1:5

Děti hrály výborně. Především musím pochválit  našeho benjamínka Vanesku, která dobře bránila. Zdeněk byl vyloučen zároveň s protihráčem, ale nastřílel nejvíce gólů. I ostatní chválím, podali super výkon. Ještě musíme vylepšit přihrávky a bude to o hodně lepší.

Děkuji za dopravu rodičům: Pecovi, Volákovi, Bernardovi a za podporu pani Erbenové.

V neděli 29.5 jedeme do Kutné Hory, kde je náš poslední turnaj tohoto ročníku.

Tréninky už od příštího týdne /22./ nejsou . Všichni se včas dozví, kdy bude rozloučení se sezónou za halou.

Zuzka Zumrová

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (25)

Galetka Jiří (18)