Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj na Slavii 1.12.

téma: minižáci | autor: Shalom | datum: neděle 2.12.2012 | zobrazeno: 1494x

Turnaj na Slavii 1.12.

sestava slavia

První prosincový den jsme zavítali na turnaj do našeho hlavního města konkrétně do haly slavie, kde místní DHC pořádal turnaj v rámci pražského přeboru. Pražský přebor má svá specifika, prvním je rozdělením každé kategorie (mini a přípravka) ještě do dvou podle výkonnosti (mini na A a B, přípravku na C a D) a podle přihlášených družstev udělají systém, kterým se bude hrát. Na slavii byl rozdělen do tří kategorií: A, B-C, D, protože hala byla omezena časem, tak jsme museli čekat až do pondělí, jestli nás přijmou (preferovaly pražské kluby, když to je pražský přebor), nakonec nám nabídli kategorii A a D.

SESTAVA MINIŽÁKŮ
Stach Matěj, Hradišský Lukáš, Bureš Lukáš, Humpola Matěj, Doležal Kryštof, Vokoun Štěpán.

5. Loko Vršovice 0. body

Naši chlapci odehráli velmi solidní turnaj, prohráli jen první zápas proti Handball Academy ZŠ Zárubova po vyrovnaném prvním poločase, kde nastoupili proti našim chlapcům hráči na velmi dobré úrovně, hlavně pohybově, ale i postavami předčili naše kluky (hlavně brankář ten se ani nevešel do branky). Druhý a třetí zápas proti Lokomotivě Vršovice respektive Chodovu zvládly dobře a bojovností přehráli oba týmy a poslední zápas, když viděli, že proti nim nastupují děvčata z klubu Praha Haje, tak si mysleli, že mají vyhráno, ale děvčata na ně vlítli jako tornádo a první poločas nevěděli která bije, až v druhé půli zápasu svou hrou s děvčaty otočili výsledek a vyhráli.

Pardubice

Naše sestava: Trávník Jáchym, Šídlo Jakub, Fiala Marek, Hrubý Martin, Netrvalová Tereza, Tošovský Antonín

Pardubice D Háje D 6:10

Přípravka zahrála také velmi dobře, až na zápas proti HC Háje, kdy neproměňováním vyložených šancí se ochudili o neporazitelnost, ale důležité je že se do té šance dostanou, jinak všechny zaslouží pochvalu za bojovnost a za neustálou energii, kterou mají na rozdávání, na hřišti nevypustí ani vteřinu a mezi zápasy také v klidu neposedí a myslím si, že odpoledne určitě také neodpočívali. Tabulku jsem nepsal, protože každé družstvo odehrálo o jeden zápas méně, aby se stihl stanovený čas konce turnaje.

S dopravou na turnaj nám pomohli páni Vokoun, Šídlo, Trávník a Hrubý, trenéři a děti děkují.

Bohužel příští týden nám zrušili turnaj na Mělníku, tak do konce roku už nikam nepojedeme, v lednu se budeme chtít přihlásit 20. 1. na turnaj na HC Háje Praha (ten je vypsán jen pro přípravku), 27. ledna budeme pořádat turnaj v naší městské hale, v únoru zatím žádný turnaj nebyl vypsán a v březnu určitě budu chtít jet na turnaj do Zruče nad Sázavou.