oddíl házené | minižáci

Liberec Handball A
AŠ Mladá Boleslav
HBC Continental Jičín A

Sestava: Coufal J., Vyskočil V., Stach M., Peca J., Stanev R., Sokola K., Kučera J. a K.

Zápasy ve skupině
Sokol Bělá – Liberec Handball A 3:6 - Stanev 2, Kučera J. 1
Sokol Bělá – HK Město Lovosice 9:8 - Coufal 2, Stach 3 (jeho premiérové branky na velkém hřišti), Stanev 3, Kučera J. 1
Sokol Bělá – AŠ Mladá Boleslav 3:3 - Coufal 1, Stanev 2
Sokol Bělá – HBC CT Jičín 9:5 - Kučera J. 3, Stach 2

Zápas o 7.-8. místo s SHK D-P Polabiny jsme prohráli 8:10 - Coufal 3, Vyskočil 1 (premiérová branka), Stanev 2, Stach 2

Naše družstvo minižáků 6+1 se zúčastnilo velmi dobře obsazeného turnaje v Jičíně. Pro většinu chlapců to byla premiéra na velkém hřišti a někteří se uvedli velice dobře. Přechod z malého hřiště na velké je vždy obtížný. Jde tu o více pohybu, ale po dalších takovýchto turnajích již bude jistě vidět zlepšení. Mrzí mě zápas s Ml. Boleslaví, kde jsme neproměnili pět vyložených šancí ze šestky a dvě sedmičky, což je na 15 minut hrací doby strašně moc. Hrálo se na dvě skupiny a jeden zápas o umístění. V základní skupině jsme získali 3 body, a obsadili jsme tak 4. místo. Ve finálové skupině jsme hráli o 7.-8. místo. Tento zápas chlapci nezvládli fyzicky a bojovností, ale to nevadí, až budou mít více zkušeností s velkou házenou, tak to bude lepší. Celkový dojem z mého pohledu je dobrý.

Za dopravu děkujeme pánům Pecovi, Kučerovi a paní Vyskočilové.

FOTOGRAFIE Z TURNAJE KE SHLÉDNUTÍ NA: http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=http%3A%2F%2Fsoundmaker%2Erajce%2Eidnes%2Ecz%2FJicin%5F25%2E2%2E2012

Aleš Stach

11.5. | 09:00