oddíl házené | st. žáci

Sokol Bělá / st. žáci / články / Turnaj st.žáků - Úvaly 15.9.2012, Pardubice 30.9.2012

téma: starší žáci | autor: Sekretář | datum: pondělí 1.10.2012 | zobrazeno: 1162x

Turnaj st.žáků - Úvaly 15.9.2012, Pardubice 30.9.2012

Druhý turnaj společného přeboru se uskutečnil v nafukovací hale v Pardubicích. Poctiví čtenáři jistě zaznamenali nepřítomnost článku o prvním turnaji v Úvalech. Ten totiž byl bez komentáře ………… Se dvěmi absencemi /Macoun, Nigrín/, třemi ml.žáky a bez střídání jsme neměli šanci na dobré výsledky.

Sestava a výsledky: 1.turnaje ERIMA – Úvaly 15.9.2012 2x 15 minut s pětiminutovou přestávkou Maršálek,Vítek - Stach,Hamšík,Šulc,Humpola,Stanev,Loukotka

TJ Sokol Bělá p.B.-Sp.Kutná Hora 12:14 Humpola 4,Hamšík a Stach po 3,Stanev a Šulc po 1.

1.HC Pardubice–TJ Sokol Bělá p.B. 15:8 Stanev 5,Humpola 2,Hamšík 1.

TJ Sokol Bělá p.B.- Sokol Úvaly 6:15 Stach 3,Hamšík 2,Stanev 1.

HC AŠ Mladá Boleslav – TJ Sokol Bělá p.B. 18:9 Hamšík,Loukotka,Šulc,Stach po 2,Humpola 1.

Sokol Úvaly–1.HC Pardubice 9:21

Na dnešní turnaj jsme už odjeli skoro v plné sestavě, vrátil se Jarda Macoun /v týdnu už by měl naskočit další uzdravený – Jirka Nigrín/ a na hře to bylo hodně vidět a na výsledkách taky. První zápas jsme prohráli s KH díky vlastním chybám /přihrávky/, na Ml.Boleslav s posilami z Mělníka nemá nikdo, domácí týmu jsme hodně usnadnili výhru naším zahozením tří sedmiček za posledních 10 minut a Úvaly jsme porazili v zápase na fyzičku. Spokojenost byla s obranou a s brankářem, nezahrála křídla, všichni pochvalu za bojovnost.
Sestava: Maršálek,Hamšík,Macoun,Stach,Humpola,Šulc,Loukotka,Stanev.

Výsledky 2.turnaje st.žáků ERIMA – Pardubice 30.9.2012 2x 15 minut s pětiminutovou přestávkou

TJ Sokol Bělá p.B. – Sp.Kutná Hora 14:16 /6:7/ Hamšík 6,Humpola 3,Stach 2,Macoun 2,Šulc 1.

HC AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá p.B. 20:12 /10:6/ Stach a Macoun 4,Humpola 3,Macoun 1.

TJ Sokol Bělá p.B. – 1.HC Pardubice 8:10 /1:6/ Macoun 3,Hamšík 3,Humpola a Stach po 1.

Sokol Úvaly – TJ Sokol Bělá p.B. 9:12 /5:6/ Macoun 5,Hamšík 3,Šulc a Stach po 2.