oddíl házené

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: středa 23.7.2008 | zobrazeno: 1047x

Výsledky handball open 2008

Vítězové turnaje Handball Open 2008 - Kódl, Švícko

Minulý víkend se uskutečnil na tenisových kurtech Na Výsluní tradiční turnaj v tenise Handball Open 2008.
Tento turnaj má velice vysokou úroveň a prestiž, proto se není co divit, že se nakonec sešlo 13 dvojic. Sportovní ředitel Komisárik tentokrát nepodlehl tlaku okolí a proto byl turnaj velice dobře nalosován. Díky tomu bylo k vidění mnoho vyrovnaných utkání, i když celkové vítězství získala, dle očekávání, sehraná dvojce Kódl, Švícko.
Po turnaji se konala decentní oslava Kruťasových narozenin, která se v brzkých ranních hodinách nečekaně zvrhla. Nakonec vše dobře dopadlo. Nikdo se nezranil, všichni se v pořádku vrátili do svých domovů a tak lze celou akci hodnotit velice kladně.
Turnaj zorganizovali a připravili Vak s Kódlem, za což jim tímto děkujeme (zcela náhodou obsadili první místa konečného pořadí :o)).

Konečné umístění:
1. Kódl, Švícko
2. Komisárek, Vak
3. Deeska, Petr Bartoň
4. Bohouš, Štica
5. Ligis, Smejky
6. Píca, Plumboš
7. Kuchař, Fikus
8. Femča, Jura
9. Šíry, Obrázek
10. Vomáčka, Eša
11. Bizon, Kubajs
12. Kruťas, Shalom
13. Kába, Madla

Fotky z turnaje naleznete ve fotogalerii.

/výsledky jsou neoficiální/

neděle 28.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 29. 4. od 19.00 hod. v restauraci Sokolovna.

Šídlo Jiří (24)

Austová Zuzana (12)