oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / TJ Sokol Bělá pod bezdězem-HC Kolín 30:32(14:14)

téma: muži | autor: Shalom | datum: středa 14.5.2008 | zobrazeno: 1353x

TJ Sokol Bělá pod bezdězem-HC Kolín 30:32(14:14)

Foto před utkáním

Pokračování v nevýrazných výsledcích

Poslední domácí utkání sezony 2007/2008 druhé ligy, jsme přivítaly středočeského rivala Kolínský HC.

Postavením v tabulce jsme byli favoritem v utkání, ale nakonec to dopadlo špatně pro naše barvy.

Do utkání jsme nastoupily v kompletní sestavě. Začátek utkání byl vyrovnaný 6:6, pak jsme odskočily na 11:8, ale soupeř dotáhl naše vedení na 12:12 a nerozhodný výsledek skončilo i první dějství(14:14). Nebylo moc pohledné utkání naši borci hráli bez šťávy, nemastně a neslaně, někdy mi to připadalo jako“ať už je to zanímá“,říkal jejich projev hry. A do toho všeho se nám zranilo levé křídlo Ondra Bajtalon, přetržená achilovka(včera jsem sním mluvil nohu má z sádře a vypadá to na delší dobu dle očekávání, ale už mi říkal že mu to z berlemi jde , do čtrnácti dnů bude prý dělat salta o berle:-))

Druhé dějství začalo zase vyrovnaně(17:17), pak nám ale Kolín utekl na 18:21 a svůj náskok si držel až do konce na konečný stav 30:32. Naše hra to Středočechům usnadňovala, spousta technických chyb, hráčům padal míč z ruky, možná to bylo tím, že balón byl nový, ale stejně naše hra neměla nasazení a patřičný důraz, za to hosté bojovali, až mnohdy moc důrazně, až si vykoledovali několik dvouminutových trestů, které jsme bohužel nedokázali z užitkovat. Závěr utkání byl až hodně nervózní, padly na obou stranách červené karty, nejdříve Kolínský Pokorný za třetí dvojku a pak náš Aleš Stach za velmi ostrý faul, v této fázi utkání to vypadlo, že se to na hřišti porve, ale naštěstí horké hlavy rychle zchladly, aby z tohoto utkání nedělali ještě větší bramboračku než jím byla.

Nemá smysl hodnotit jednotlivé hráče, všichni zklamali jako celek, dokonce jsem slyšel o přestávce“ještě třicet minut“ to mluví za vše. Bohužel konec sezóny nás přistihl v hodně špatné formě a náladě.

K rozhodčím toho také moc nemám, až na to, že některé zákroky na obou stranách mohly posuzovat přísněji, ale to je asi věc názoru, jak jsem říkal už minule rozhodčí jsou taky jenom chybující lidi.(I když jsem jednoho z nich viděl v pozici trenéra jak seřval mladého rozhodčího za špatné pískání, v tom by nebyl až tak problém, ale udělal to před svýma žáky, pak se nesmíme divit, že nenávist k rozhodčím je už od mládí)

Soutěž naši borci zakončí na horké půdě SKP Pardubic 18.5 od šesti hodin večer. V naší městské hale se naše mužstvo představí až na tradičním turnaji o pohár Máchova kraje, který plánujeme už na 2.8.

Házená Mělník

Mělník