Sokol Bělá / muži / články / Sokol Bělá pod Bezdězem-Liberec Handball 43:32 (22:16)

téma: muži | autor: Shalom | datum: úterý 11.3.2008 | zobrazeno: 1262x

Sokol Bělá pod Bezdězem-Liberec Handball 43:32 (22:16)

V obraně domácích Vaněk, Hrubý, Aleš Stach, Švec a Bajtalon

Na úvod odvetné jarní části 2.ligy(Severo-východní Čechy) nám los nadělil nováčka soutěže v kterém hrají mladí kluci sbírající zkušenosti, po podzimu mu patřilo poslední místo spolu Jiskrou Mimoň s pěti body. Hned od začátku jsme vstoupili do utkání zodpovědně a vytvářeli mírnou převahu na hřišti, soupeř sympaticky bojoval, ale mladickou nerozvážností se dopouštěl technických chyb, tak jsme si do poločasu vytvořili náskok o šest branek.
Ve druhém poločase jsme odpor mladíků zlomili na dobro, když na ukazateli svítil výsledek 26:17 a 31:23 dali jsme šanci celé lavičce a dohráli v exhibičním stylu, ale stále ve velkém tempu, za který mluví výsledek 43:32. Pochválit lze opory s extraligových týmů Radima Váňka(HK .A.S.A. Město Lovosice) autora 11 branek, Vláďu Hrubého(HBC RONAL Jičín) v obrané činnosti a na postu pivota, kde nemá konkurenci, jako vždy velmi dobrý výkon předvedl dlouholetá opora týmu Aleš Stach a to jak v útoku(9 branek), tak i v obraně se na něm staví, trochu v postraní zůstala naše levá spojka Standa Švec, ale své si zahrál a všichni zářit nemohou najednou(příště to bude určitě lepší Staníku), dále velmi sympatickými výkony z podzimu pokračuje na pravém křídle David Kubíček(ještě zlepšit koncovku ze 75% na 100% úspěšnosti a dlouho si tě tady neužijeme) a největší pochvalu by měli dostat levá křídla Ondra Bajtalon(5/2-2 branek) a Pavel Femiak který z pěti střel vsítil čtyřikrát, branku v utkání si dali všichni hráči v poli až na Petra Netrvala, který si po obraném zákroku nešťastně zranil a asi měsíc a půl bude mimo hru(přejeme brzké uzdravení). Nebojte na vás brankáře jsem nezapomněl oba podali dobrý a zodpovědný výkon. Tomáš Dvořák v první půli chytal střeli, kdy soupeř měl ještě dost sil a v druhé půli dobře chytal i Jirka Kabátník, kde se zas tak dobře už nebránilo, ale nenechal soupeře svými výkony čichnout na nějaký zvrat v utkání.