oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Čas házenkářům rychle ubíhal

téma: muži | autor: www.mojenoviny.cz | datum: středa 3.10.2007 | zobrazeno: 1037x

Čas házenkářům rychle ubíhal

BĚLÁ POD BEZDĚZEM - Závěrečný finiš lounských házenkářů jenom snížil brankový rozdíl.

Ve čtvrtém kole II.ligy ČR zajížděli lounští házenkáři k vedoucímu týmu této soutěže. Cílem bylo uhrát co nejlepší výsledek a pokusit se přivézt nějaký ten další bod z hřiště soupeře. Až do 23. minuty prvního poločasu byl zápas vyrovnaný, ale lounští hráči neustále doháněli jednobrankovou ztrátu. Poté se domácímu týmu povedlo do poločasu vstřelit 4 branky a lounským hráčům po zbytečných nepřesnostech žádnou, takže domácí se v poločase o tyto 4 branky ujali vedení.

Druhý poločas až do 20. minuty byl pro lounské házenkáře jako z katastrofického filmu. Domácímu týmu se dařilo téměř všechno, na co hráči mákli, a nastříleli 13 branek, lounským hráčům naopak nevycházelo téměř nic. Nastříleli 7 branek a v té chvíli prohrávali již o 10. Trenér Miler v těchto minutách na hřišti prostřídal všech 13 hráčů, které měl k dispozici, a asi se mu povedlo najít ideální sestavu pro zbytek zápasu, protože lounští hráči od 20. minuty najednou zavřeli svojí obranu, která se stala téměř neprostupnou a začalo se jim konečně dařit i střelecky.

Jeden útok za druhým se valil na domácí branku až do konce zápasu, domácí již byli téměř neškodní a branky vstřelili pouze při vyloučení Vaška Kotěšovce. Bohužel čas běžel rychle lounští házenkáři dokázali náskok domácích snížit až na rozdíl 3 branek, ale domácí tým již svůj vybudovaný náskok uhájil a v poslední minutě vstřelil ještě poslední branku. Škoda, že zápas netrval ještě 5 minut, nebo že lounští hráči nezačali pořádně hrát o pět minut dříve.

Tým z Bělé byl hratelným soupeřem a dal se i v domácím bouřlivém prostředí porazit. Lounští házenkáři jsou v tabulce 2. ligy házené ČR po 4 kole na 4 místě.

Autor: Lounský deník - bre - 2.10.2007

HK Baník Most