oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Chomutov získal další skalp celku z čela tabulky

téma: muži | autor: www.mojenoviny.cz | datum: čtvrtek 20.10.2005 | zobrazeno: 983x

Chomutov získal další skalp celku z čela tabulky

Severočeské noviny - ed - 19.10.2005
Chomutov - Chomutovští házenkáři v předchozím kole porazili vedoucí tým druholigové tabulky Jiskru Mimoň, tentokrát zase v chomutovské hale nestačila na domácí neporažená Bělá pod Bezdězem.
"Bylo to opět utkání velmi dobré úrovně s parádní házenou hlavně ale ve druhém poločase. První půle byla vyčkávající, oba soupeři čekali na chybu soupeře a nakonec ji hosté vyhráli o jediný gól 11:10. Rozhodlo osm minut mezi 39. a 47. minutou zápasu, kdy domácí ze stavu 12:13 pro soupeře, vstřelili šest branek za sebou a ujali se vedení 18:13. To pak už do konce zápasu nepustili z rukou. Hosté ještě snížili na 18:16, ale to bylo vše. Domácí předčili Bělou zejména v realizaci rychlých protiútoků a jejich zakončování," tvrdí člen vedení klubu HK Chomutov Antonín Novotný.
Chomutovští po dvou těsných prohrách v Praze, o gól s juniory Dukly Praha a o dva v Chodově získali skalp dvou celků ze špice tabulky. Teď pojedou do Hradce Králové potvrdit, že zlepšení jejich výkonnosti a snaha bojovat o nejčelnější umístění nejsou náhodné.

Házená Mělník

Mělník