oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / HK Baník Most - Sokol Bělá 30:21 (17:7)

téma: muži | autor: Hrubas | datum: úterý 28.11.2023 | zobrazeno: 119x

HK Baník Most - Sokol Bělá 30:21 (17:7)

V rámci 10. kola 2. ligy mužů SZČ jsme zavítali na další venkovní utkání tentokrát do Mostu. Na utkání jsme vyrazili bohužel v okleštěné sestavě pouze se dvěma spojkami.

Od úvodu sem nám nedařilo v obraně ani v útočné fázi hry. V obraně se nám nedařilo včas přistupovat ke spojkám a narušit tím rozehrávku soupeře. V útoku jsme si moc šancí nevytvořili, a když už jsem se do nějaké dostali, často jsme ji trestuhodně zahodili. Díky čemuž skončil první poločas 7:17.

Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení v obraně a snažili se zvýšit aktivitu v útoku. Na obrazu naší hry to bylo znát, začalo se dařit střelecky především křídlům, avšak na žádný obrat ve skoré to nestačilo.

V dalším kole nás čeká poslední zápas podzimní části sezony, který odehrajeme v domácí prostředí s Mělníkem. Rádi bychom urvali další body, za podpory domácích fanoušků.