oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Házenkáři Bělé se loučili se sezonou výhrou

téma: muži | autor: www.mojenoviny.cz | datum: pátek 19.5.2006 | zobrazeno: 946x

Házenkáři Bělé se loučili se sezonou výhrou

Středočeské Deníky Bohemia - 18.5.2006 - JOSEF ŠTAJNER
Bělá pod Bezdězem - V posledním mistrovském utkání II. ligy házené mužů porazila Bělá v boleslavské sportovní hale Louny 33:28. Po sérii proher se tak rozloučila se soutěží vítězstvím. "Jsme rádi, že jsme poslední utkání zvládli a vyhráli jsme," oddychl si trenér bělských házenkářů Ivan Zajac. "Byla to však výhra zcela zasloužená, protože jsme v průběhu utkání vedli až o devět gólů. Dali jsme pak příležitost mladým hráčům z lavičky a soupeři se podařilo korigovat. Naši výhru to však neohrozilo," konstatoval trenér Zajac. Bělá skončila v závěrečné tabulce na 8. místě. "Dalo by se to hodnotit jako neúspěch, ale na druhý tým v tabulce jsme ztratili pouhé čtyři body," řekl k umístění týmu kouč Zajac. "V jarních odvetách nás však trápila značná marodka klíčových hráčů a prohráli jsme některá utkání zcela zbytečně," uvedl jeden z důvodů poklesu v tabulce Ivan Zajac. "Za odvedené výkony během celé sezony si největší pochvalu zaslouží Vaněk i oba brankáři, Renza a Dvořák. Od podzimu budeme už hrát ve vlastní sportovní hale, navíc se nám jistě vyprázdní marodka, a tak věřím, že své postavení v tabulce II. ligy výrazně zlepšíme," řekl na závěr trenér Sokola Bělá Ivan Zajac.

Házená Mělník

Mělník