oddíl házené | st. žáci

Sokol Bělá / st. žáci / články / Přípravný turnaj starších žáků - Bělá pod Bezdězem 7.3. 2020

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: neděle 8.3.2020 | zobrazeno: 1340x

Přípravný turnaj starších žáků - Bělá pod Bezdězem 7.3. 2020

V sobotu 7.3. jsme v městské sportovní hale pořádali přípravný turnaj starších žáků.

Účastníci: Sokol Bělá p.B., HC Kolín, TJ Slavoj Děčín, HC TJ Lokomotiva Louny, Lions Hostivice

Hrálo se 2x 15 minut.

Naše sestava: Kerbl, Kettner - Vejtruba, Heinsch, Šídlo, Koleška, J.Holec, Ziemba, V.Holec, Cirhan, Jon

Naše výsledky

Sokol Bělá - Kolín 16:20

Kerbl 30%, Kettner 20% - Šídlo 6, Heinsch 3, Ziemba 2, Cirhan 2, Vejtruba 1, V.Holec 1, J.Holec 1

Technické chyby: 13 !?!

Úspěšnost střelby: 73%

Sokol Bělá - Děčín 23:16

Kerbl 50%, Kettner 40% - Vejtruba 8, Heinsch 7, Jon 3, Ziemba 2, J.Holec 1, Šídlo 1, Cirhan 1

Úspěšnost střelby: 40%

Ostatní výsledky: Děčín - Louny 7:24, Děčín - Hostivice 17:23, Děčín - Kolín 14:24, Louny - Hostivice 14:14, Louny - Kolín 14:14, Hostivice - Kolín 14:13

5. Slavoj Děčín 0 b.

Turnaj hodnotím velmi kladně, povedlo se dát dohromady vyrovnaná družstva, hráči všech týmů se snažili a předváděli výborné výkony. O konečném pořadí rozhodoval až poslední zápas.

Byla to naše první společná akce, dlouhou zimní pauzu jsme chtěli vyplnit kvalitním turnajem a to se i v rozehraných krajských a republikových soutěžích povedlo.

První zápas lze hodnotit jako "bloudění po hřišti" , špatná obrana se spoustou technických chyb. "Bugr" v kabině trochu zabral, do druhého zápasu jsme doslova vlétli ( 7:0 ), zlepšili obranu a zrychlili přechod. Bohužel se nám v utkání s Děčínem zranil druhý brankář Kettner ( prasklý radius ). První dva zápasy v turnaji se kluci v brance střídali každý jeden poločas, pak už to Vojta dochytal sám.

Třetímu utkání s Hostivicí by slušela spíše remíza, proti vítězi turnaje jsme do 26.minuty vedli, ale zápas jsme ztratili v závěru utkání.

V posledním utkání už kluci tahali nohy, po úvodních minutách to zavánělo ostudou, musel jsem tedy začít "hořet", abych kluky zapálil...:o). Nakonec ze sebe vymáčkli zbytky sil a s turnajem jsme se rozloučili důstojně .

Téma pro jarní část je obrana a hra křídel. Chytání křídel musíme zlepšit i u brankářů. Musíme zapracovat i na odstarnění jednoduchých technických chyb, ze kterých plynou ztráty míče. Těch děláme stále hrozně moc.

Celkově to není špatný, Mirek s Kubou kluky něco naučili, s tím budeme pracovat a nabalovat na to nový věci. Základem všeho je chodit na tréninky a v tomhle jsme naštěstí na stejný frekvenci.

Všem dobrovolníkům děkuji za pomoc u stolku !