oddíl házené | st. žáci

Sokol Bělá / st. žáci / články / 4. kolo SL starších žáků - Kutná Hora 22. 10. 2023

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: pátek 27.10.2023 | zobrazeno: 385x

4. kolo SL starších žáků - Kutná Hora 22. 10. 2023

V neděli 22. 10. jsme na turnaji v Kutné Hoře odehráli 2 zápasy středočeské ligy starších žáků . Na tuto akci jsme se těšili, protože byla velká šance, že Kutná Hora postaví někoho z "áčka" a my si zahrajeme zápas proti silnějšímu soupeři. Bohužel se mi sešlo několik omluvenek hráčů ze základu, dále se ve stejném termínu konal turnaj mladších žáků. Nakonec jsem byl rád, že nám pomohly žákyně a turnaje jsme se zúčastnili.

Naše výsledky

Kutná Hora B x Sokol Bělá 23:22 ( 10:8 )

Hurta - Erben 12/1, Hryz 6, Měšťanová 2, Krejčík 1, Šilhová 1, Cibrik, Kubíček, Tříska

Za domácí nastoupil nejlepší střelec "áčka", a to na nás bohužel stačilo. Po poločasové ztrátě -2 se nám povedl vstup do druhé půle a až do času 39:45 jsme vedli. Poté se stalo něco nepochopitelného a neuvěřitelného, co jsem za celou dobu trénování mládeže neviděl ani u minižáků. 20 vteřin před koncem jsme vedli o gól a šli do postupného útoku. 2 nejzkušenější hráči jakoby pospíchali soupeři odevzdat míč, nedokázali si poradit s obranou 1+5 a Kutná Hora dvěma trháky v závěru otočila. Nejdřív " namazala" vysunutému obránci levá spojka,  pak jako přes kopírák pravá spojka.

Nemrzela mě ani tak ta čísla na ukazateli skóre, ale že si starší žáci " druhoročáci" nedokázali poradit s tak jednouduchou herní situací. Předsevzetí nehodnotit utkání s horkou hlavou se nějak nepodařilo dodržet, snad si tichá a klidná trenérova slova vzali hráči k srdci :o).

AŠ Mladá Boleslav x Sokol Bělá 13:20 ( 7:10 )

Hurta - Erben 9, Šilhová 4, Tříska 2, Hryz 2, Měšťanová 1, Cibrik 1, Krejčík 1

Výhra se nerodila lehce, nakonec jsme to zlomili díky výkonu Tomáše Hurty a Elišky Šilhové na křídle, která dala důležité góly, když se "lámal chleba". Pepa Erben podal standardní výkon, který od něho očekávám.

Celkově nehrajeme dobře v obraně, na to se zaměříme do konce kalendářního roku. Elišce a Káje díky za hráčskou výpomoc, bez nich bychom to tentokrát nedali.

V listopadu nás čekají ještě 3 turnaje, plná sestava bude potřeba hlavně poslední listopadový víkend, tímto rodiče žádám napsat červeně do diáře !

Technickým službám díky za pomoc s dopravou a paní Šilhové za podporu v hledišti.

Další akce: turnaj Kolín 5. 11.

pátek 19.4.2024 | autor: Švícko

starší žáci - Odjezd STARŠÍCH ŽÁKŮ na nedělní turnaj v Kutné Hoře v 10.30 od haly, nesmí se tam lepit ! Vzhledem k velké marodce sestava všichni !

TJ Spartak Příbram

Příbram