oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / partneři a sponzoři

partneři a sponzoři našeho oddílu

Město Bělá pod Bezdězem

ATMOS - Jaroslav Cankař a syn

Ministerstvo Školství, Mládeže a Tělovýchovy

SPS servis a programování strojů

Kempa handball

Radim Vaněk - klempíř

PRS9 Group s.r.o.

Česká obec sokolská

Chata Amor

Středočeský krajský svaz házené

Reklamní grafika - Václav Renza

základní škola Bělá pod Bezdězem

Bc. Hana Dufková

MUDr. Milan Hesoun

MUDr. Martin Zelený

MUDr. Luboš Svoboda

MUDr. Eva Mišková

JUDr. Jiří Cehák

pátek 26.2.2021 | autor: Švícko

oddíl - Informace stran členských příspěvků 2021 se dozvíte po rozvolnění opatření. Výše zůstává stejná, pro platiče chystáme slevy na sportovní materiál. Prozatím nic neplaťte !

pátek 26.2.2021 | autor: Švícko

medailony - V rámci zpracování historie oddílu Vám budeme představovat ve sportovních medailonech bývalé hráče z kategorie 70+. Tímto všem osloveným děkuji za ochotu, sdílnost a zapůjčení fotografií :o).

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák