oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / 1. kolo SL mladších žáků - Úvaly 15. 9. 2024

téma: mladší žáci | autor: Švícko | datum: úterý 17.9.2024 | zobrazeno: 295x

1. kolo SL mladších žáků - Úvaly 15. 9. 2024

V neděli 15. září jsme odehráli 1. mistrovský turnaj v Úvalech, kde nás čekaly 2 zápasy s Hostivicí a Mělníkem.

Naše výsledky

Lions Hostivice x Sokol Bělá 22:15 ( 12:5 )

Sokol Bělá x Mělník 18:13 ( 11:7 )

Turnaj zhodnotil trenér Miloš Sommer: V neděli družstvo mladších žáků zavítalo ke svým prvním mistrovských utkáním na palubovku Úval, kde odehrálo dvě utkání s LIONS Handball Team a s družstvem Házená Mělník. V zápase s družstvem LINOS  se nám v prvních minutách nedařil přechod do útočné fáze a po několika zbytečných chybách (a naší nervozitě) jsme rázem prohrávali 0:5, po překonání prvotní nervozity začali kluci hrát svojí hru, v první poločase tedy byl stanoven výsledek na 12:5 ve prospěch hostí. V druhém poločase se již projevila souhra a začala nám fungovat i obrana, kterou jsme po celí zápas hráli formou 3-3, se soupeřem jsme hráli vyrovnanou partii a také to bylo vidět i na konečném výsledku 22:15, (10:10 stav 2.poločasu). Hráčům patří dík, je vidět, že když se budeme soustředit hlavně na hru, tak se dá hrát opravdu s každým týmem.
Zápas s Mělníkem:
V zápase jsme ze začátku udělali dvě hloupé chyby, ale pak jsme se začali soustředili převážně na obranu, kterou jsme po celí zápas hráli systémem 1-2-3, obrana nám opravdu sedla a tak se soupeř k ničemu závažnějšímu nedostal, poločasový výsledek byl stanoven v náš prospěch 7:11. V druhém poločase nám opět vycházela super zajištěná obrana a rychlejší přechody do protiútoku, konec zápasu vyšel v náš prospěch 13:18.
Oba dva zápasy hodnotím převážně kladně, víme, kde máme slabiny, na kterých budeme muset zapracovat, ale i kde máme obrovskou sílu, Všichni hráči zaslouží pochvalu za přístup ke hře.