oddíl házené | ml. dorost

Sokol Bělá / ml. dorost / články / 1.kolo II.ligy MLD: Sokol Bělá - Loko Vršovice 35:26 ( 14:12 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: úterý 20.9.2016 | zobrazeno: 1474x

1.kolo II.ligy MLD: Sokol Bělá - Loko Vršovice 35:26 ( 14:12 )

V 1.kole letošního ročníku II.ligy jsme v domácím prostředí nastoupili proti družstvu Loko Vršovice. Soupeř má široký kádr, hostují tam hráči z Dukly Praha, bylo otázkou, v jaké sestavě proti nám nastoupí. My jsme byli téměř kompletní, nenastoupil jen Vokoun, který nemá zdravotní prohlídku.

Vstup do utkání se nám vydařil, v 5. minutě jsme vedli 5:1. Poté jsme neproměnili několik šancí, čehož soupeř využil a v 11. minutě byl stav 5:4. Vršovicícm se rozehrála levá spojka, my jsme byli ve střelbě po zbytek 1.poločasu málo produktivní a začali jsme být zbytečně zbrklý a nervózní. Před poločasovou pauzou se nám povedlo odskočit na rozdíl dvou gólů.

O poločase jsme kluky trochu nabudili, řekli jsme si něco ke střelbě a obraně.

Začátek druhé půle se nám velmi vydařil a během úvodních 12 minut jsme zlomili odpor soupeře ( 30.min. 14:12, 42.min.  23:13 ). Osobně jsme bránili střelce soupeře, dopředu se nám dařilo hrát rychle a hlavně nám stoupalo procento úspěšnosti střelby. Po zbytek utkání dostali velký prostor hráči z lavičky, kteří dotáhli utkání do vítězného konce.

Střelecky se dařilo Humpolovi, spolehlivě zachytali i oba brankáři. Sojka ukázal na levé spojce velký potenciál, nováček Sucharda měl premiéru v dorostenecké lize a na pravém křídle si svým výkonem řekl o základní sestavu. Soupeř hrál nekompromisní obranu 0:6, do hry se nedostali pivoti, kteří měli na brankovišti minimum prostoru.
O osudu utkání rozhodl náš nástup do II.poločasu, kdy jsme dokázali zrychlit hru a byli jsme hodně produktivní.

Podrobnosti z utkání >>> ZDE.

II.liga MLD - SKUPINA SVČ - 2016/2017 >>> ZDE.

Děkuji všem třem dobrovolníkům, kteří se podělili o obsluhu časomíry a psaní zápisů ve čtyřech sobotních zápasech.