oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Do tří let extraliga!!!

téma: oddíl | autor: Kapríld | datum: neděle 1.4.2007 | zobrazeno: 1123x

Do tří let extraliga!!!

To je cíl oddílu házené Sokol Bělá p. B. Nedávno se konala valná hromada oddílu na které se hodnotily i výsledky A družstva mužů. To zatím figuruje na prvním místě druholigová tabulky a tak se jistě na stýká otázka zda postoupit, či nikoliv. Vedení oddílu zvážilo všechna pro a proti a došlo k závěru, že se v tomto roce pokusíme o postup do 1. ligy. Pokud by se to podařilo, posílí příští rok náš oddíl tři hráči. Návrat M. Hríba z Německa už je hotov, na dobré cestě jsou jednání s MT Melsungen ohledně přestupu R. Musila, třetí posilou by měl být M. Souček z Náchoda, který po delší pauze uvažuje o návratu na házenkářské hřiště.
Cílem pro příští sezónu by bylo udržení soutěže a v následujícím roce už by jsme usilovali o postup do extraligy. To bu družstvo doplnili další hráči.
Jistě si řeknete, že takový postup by něco stál. Po konzultaci s dosavadními sponzory by se měla vyřešit i tato otázka. Navíc je ve hře i jedna silná mezinárodní společnost, které v případě postupu výrazně pomůže našemu oddílu.
Navíc město Bělá pod Bezdězem přislíbilo dostavbu chybějících šaten u sportovní haly, která začne na podzim. Dostaveno bude i hlediště pro 450 diváků. Do konce této sezóny by měl oddíl obdržet také oddílový autobus, který darovala zatím nejmenovaná autodoprava.
Každopádně to vypadá, že se v Bělé blízká na lepší časy. Doufejme, že se tyto smělé plány podaří zrealizovat. Pomoct tomu můžete i vy, fanoušci, kteří nám vytvoříte bouřlivé prostředí.

neděle 28.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 29. 4. od 19.00 hod. v restauraci Sokolovna.

sobota 20.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - ŠKOLNÍ KLUB HÁZENÉ pro ZŠ Bělá se koná ve středu 24. 4. 8.00 - 11:00 hod. v hale. Trenérsky zajišťují S. Švec, K. Měšťanová.