oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Hodnocení podzimní části sezóny 2007/08

téma: muži | autor: Hrubas | datum: středa 5.12.2007 | zobrazeno: 1063x

Hodnocení podzimní části sezóny 2007/08

Do letošní sezóny jsme nevstupovali s příliš velkými ambicemi. Z již tak úzkého kádru plného třicátníků odešli v letní pauze náš nejlepší střelec Vaněk a pivot Hrubý. Chtěli jsme především vyhrávat domácí zápasy a za neskromný cíl jsme si dali umístění v horní polovině tabulky.
Podzim jako celek hodnotíme kladně. Povedená byla především utkání doma s Louny, na Slávii, ale i pohárový zápas se Spartou a první poločas doma s Loko Plzeň.
Za propadák lze označit první poločas v Kolíně, druhý poločas doma s Pardubicemi a celé utkání s Chodovem.
Po utkání v Kolíně jakoby na nás padla nějaká deka. Vytratila se bojovnost a přestali jsme být hladoví po vítězství. Příkladem toho byl poločas s Pardubicemi. Vedli jsme o gól a přestávku jsme mlčky proseděli na lavičce s hlavami dole.
Střelecky družstvo táhne Aleš Stach, Kubíček a Švec, v bráně se jako jednička usadil Kabátník. V pivotu se učí hrát Paulus. Větší zapálení pro hru bychom chtěli od Hofty, který má velký potenciál. Přes zimu musíme hlavně zapracovat na fyzičce a vylepšit hru v obraně.
S podzimní částí skončil ve funkci hrajícího trenéra Petr Netrval. Přislíbil ještě pomoc se zimní přípravou, ale v jarní části se chce věnovat už jen hraní.
Autor: Švícko

Házená Mělník