Hasala Jiří - licence C, Šimůnek Pavel - OV

Ž  Procházka, Horák

2  Fojta 2x, Procházka, Horák

Č

V tomto utkání jsme chtěli využít příznivějšího losu / KH měla v této fázi turnaje už o zápas víc / a úzkého kádru Kutné Hory, což je při čtyřech zápasech na 2x20 za 10 hodin hrozně znát. Se soupeřem se dokonale známe z regionální soutěže a chtěli jsme ho porazit.Vstup do utkání se nám podařil, v 5.minutě jsme vedli 1:4. Mírný náskok se nám dařilo držet až do 16.minuty, v závěru poločasu se Kutná Hora dotáhla. Paradoxně jsme dobře odehráli oslabení, ale nezvládli jsme gólově využít početní výhody. Na začátku druhé půle dostal po třech velmi přísných dvouminutových trestech červenou kartu klíčový hráč do útoku Jakub Humpola. Kluci to nezabalili a ještě ve 30.minutě vedli 16:18. Bohužel následujích šest minut jsme prohráli 0:6 a závěr utkání už si Kutná Hora pohlídala.
Utkání hodně ovlivnila červená karta pro našeho nejlepšího hráče Jakuba Humpolu. Rozhodčí nám to v průběhu druhé půle až přílíš okatě kompenzovali, čehož vůbec nejsem zastáncem / 7, neodpískáné naše kroky a naše fauly, přísné vyloučení soupeře /, ale my jsme toho nedokázali využít. K bojujícímu a výborně hrajícímu Kubišovi se nikdo nepřidal. V rozhodujích fázích utkání se nedařilo Vítkovi, naopak brankář Kutné Hory v poslední třetině utkání zamknul branku. Kutná Hora nás v podstatě porazila ve třech lidech /spojka 11 branek, spojka 10 branek, brankář/.