TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Dvůr Králové

soutěž

tým

zobrazit

řadit

liga

liga

den čas

 

 

domácí

výsledek

hosté

 

2LČ

2LČ

9.9.  10:00

so  9.9.  10:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

19 : 22

LVR

Loko Vršovice

TJ Lokomotiva Vršovice

2LČ

2LČ

17.9.  15:00

ne  17.9.  15:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

25 : 20

UVL

Úvaly

TJ Sokol Úvaly

2LČ

2LČ

30.9.  16:00

so  30.9.  16:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

8.10.  13:30

ne  8.10.  13:30

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

35 : 21

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

14.10.  16:00

so  14.10.  16:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

37 : 23

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

2LČ

2LČ

22.10.  15:00

ne  22.10.  15:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

24 : 29

LOU

Louny

HC TJ Lokomotiva Louny

2LČ

2LČ

28.10.  15:00

so  28.10.  15:00

Liberec Handball

Liberec Handball

LBC

Liberec

35 : 17

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

4.11.  16:00

so  4.11.  16:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

27 : 25

PCH

Praha Chodov

TJ JM Praha Chodov

2LČ

2LČ

12.11.  09:00

ne  12.11.  09:00

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

SEZ

Sezimovo Ústí

23 : 29

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

25.11.  15:00

so  25.11.  15:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

35 : 29

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

2LČ

2LČ

10.12.  15:00

ne  10.12.  15:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

35 : 20

JBL

Jablonec

TJ ELP Jablonec nad Nisou

2LČ

2LČ

16.12.  17:00

so  16.12.  17:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

24 : 18

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

10.2.  14:30

so  10.2.  14:30

HC TJ Lokomotiva Louny

HC TJ Lokomotiva Louny

LOU

Louny

37 : 27

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

18.2.  17:00

ne  18.2.  17:00

TJ Lokomotiva Vršovice

TJ Lokomotiva Vršovice

LVR

Loko Vršovice

19 : 20

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

11.3.  15:00

ne  11.3.  15:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

22 : 21

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LČ

2LČ

17.3.  15:00

so  17.3.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

24.3.  15:00

so  24.3.  15:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

29 : 30

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

7.4.  15:30

so  7.4.  15:30

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

STR

Strakonice

28 : 28

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

14.4.  15:00

so  14.4.  15:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

27 : 28

LBC

Liberec

Liberec Handball

2LČ

2LČ

22.4.  14:15

ne  22.4.  14:15

TJ JM Praha Chodov

TJ JM Praha Chodov

PCH

Praha Chodov

27 : 18

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

28.4.  15:00

so  28.4.  15:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

23 : 14

SEZ

Sezimovo Ústí

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

2LČ

2LČ

8.5.  16:00

út  8.5.  16:00

TJ Sokol Úvaly

TJ Sokol Úvaly

UVL

Úvaly

37 : 25

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

12.5.  13:00

so  12.5.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

23 : 32

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

26.5.  15:00

so  26.5.  15:00

TJ ELP Jablonec nad Nisou

TJ ELP Jablonec nad Nisou

JBL

Jablonec

20 : 40

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková