TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Sokol Bělá x Pardubice

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Sokol Bělá

BPB

 

32:28

(16:13)

1.HC Pardubice

Pardubice

PAR

II. liga Čechy | 2015/16 − 18. kolo

sobota 16.4.2016 • 11:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Vilém Novotný, Kamil Navrátil

průběh: 

 2:2, 4:4, 8:5, 9:9, 12:9, 12:11, 17:14, 19:18, 25:19, 27:24, 29:27, 32:28

7m hody: 

 2/1 - 3/3

diváků: 

 68

místo: 

 hala Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Sokol Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

9

Bernard Michal

-

14

Brisuda Mikuláš

-

5

Hamšík Jakub

1

2

7

Humpola Jakub

12

13

Kočí Tomáš

2

10

Loukotka Jakub

4

Macoun Jaroslav

2

Ž2

3

Smejkal Josef

4/1

Ž2

18

Stanev Richard

1

15

Sucharda Antonín

7

Ž2

11

Šídlo Jiří

-

6

Šulc Filip

3

č

brankáři

br

zákr

tresty

12

Maršálek Dominik

38%

16

Vítek Lukáš

-

trenéři

Vladimír Hrubý - TR, Stanislav Švec - AS, Jan Urban - AS,

1.HC Pardubice

Pardubice

sestava

br

Dušánek Roman

Francouz Radek

Hassman Jan

3/0

Joudal Daniel

3/0

Knoll Stanislav

10/3

Kučera Adam

3/0

Kutílek Jan

Mukařovský Michal

3/0

Padevět Matěj

3/0

Souček Petr

Sychra Arnošt

Sychra Václav

3/0

Věcek Jan

Veselý Šimon

trenéři

Jan Věcek - TR, Martin Keřt - OV

tresty

Ž  Kutílek Jan, Joudal Daniel, Sychra Václav

2  Mukařovský Michal, Sychra Václav, 2x Hassman Jan, Knoll Stanislav

Č  

D  

komentář k utkání

V 18. kole II. ligy jsme v domácím prostředí přivítali vedoucí celek tabulky 1. HC Pardubice, který doposud získal 28 bodů. Do utkání jsme nastupovali s cílem odčinit nepodařené utkání v Novém Veselí, zabojovat a pokusit se bodovat. Tušili jsme, že to bude velice těžký úkol, protože v podzimním utkání v Pardubicích jsme utrpěli debakl 31:12! Opět jsme do utkání nenastoupili v kompletní sestavě, když tentokrát chyběl Nigrín. Tým zároveň doplnili mladší dorostenci Vítek, Humpola, Stanev, Brisuda, Bernard, Šídlo a Loukotka.

 

Úvod utkání byl vyrovnaný až do 10. minuty (4:4). Snažili jsme se poctivě bránit, v útoku co nejméně chybovat a tím nepouštět soupeře do rychlého protiútoku, protože to je jeho nejsilnější zbraň. Do 17. minuty jsme si vypracovali vedení 8:5 a tím poměrně zaskočili soupeře, který reagoval time-outem. Bohužel jsme následně polevili v obraně, čehož soupeř využil a srovnal na 9:9. Po domluvě hráčům jsme zpřesnili střelbu a začali opět lépe bránit a díky tomu jsme do poločasu opět vedli rozdílem tří branek 16:13.

 

Vstup do druhého poločasu začal náporem hráčů Pardubic, kteří v útoku zrychlili hru a zlepšili pohyb v obraně, čímž nás donutili střílet z nepřipravených pozic. Do 39. minuty se hostím podařilo snížit na 19:18 a začínalo se prakticky od začátku. Trochu topornou hru v útoku jsme zkusili oživit Humpolou a tento záměr se nadmíru povedl, protože během následujících 10ti minut vstřelil 5 branek a významně se tak podílel na vybudování rozhodujícího náskoku pro závěr utkání. V 50. minutě na ukazateli svítil stav 27:21. Soupeř se pokusil závěr zdramatizovat osobní obranou na Suchardu a Humpolu, což se mu podařilo, a v 55. minutě snižoval Hasman na 29:27. Ovšem v závěrečných minutách to na sebe vzal Šulc, dvěma brankami z křídla odrazil nápor soupeře a mohli jsme tak oslavovat cenné dva body za vítězství 32:28!

 

V dresu hostí se střelecky dokázal prosadit Knoll. Dobrý výkon předvedl jak v obraně, tak v útoku pivot Joudal.

V našem dresu zazářil Humpola, který se dokázal jako jeden z mála prosadit jeden na jednoho a vstřelil 12 branek. Střelbou z dálky se prosadil Sucharda, který ale na 7 branek potřeboval 21 střel. Tradičně skvěle pracoval v obraně Macoun, který přidal i dvě branky v útoku. Za druhý poločas zaslouží pochvalu křídla Šulc a Kočí, kteří vstřelili v závěru utkání veledůležité branky. Opět se nedařilo Hamšíkovi, který nemůže stále najít podzimní formu. Za poměrně dobrou obranou zachytal opět velice dobře brankář Maršálek, který má celé jaro skvělou formu. Celý tým zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon. Všichni hráči bojovali a byla na nich vidět chuť zvítězit, což se nakonec podařilo. Tentokrát jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme zvítězili. 

 

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková