Petr Klesa - TR, Petr Grézl - OV

Ž  Kouřimová Barbora, Grézlová Tereza

2  Polívková Markéta

Č

Utkání začalo tak trochu jak ze špatného snu. Již v průběhu 2. minuty jsme díky nedisciplinovanosti, kdy děvčata špatně střídala, hráli ve 4 lidech. Tato chyba se bohužel v zápase ještě jednou opakovala, což se dá možná pochopit u minižáku, ale rozhodně né u družstva mladších dorostenek. Po tomto nevydařeném vstupu naše družstvo už jen dotahovalo náskok soupeře, který si pohodlně vypracoval až 6 brankový náskok. Do šaten šly oba týmy za stavu 13:7 pro domácí hráčky.
V druhém poločase bohužel nenastalo žádné podstatné zlepšení v naší hře. Výsledek 28:22 vypadá jako jasný, ale z mého pohledu to byl hratelný soupeř, který toho zase tak mnoho nepředvedl. Jakož i poněkolikáté nutno říci, že holky se poráží vlastními chybami, aniž by je k tomu donutil soupeř. I po několikrát vysvětlujícíí věci, stále opakují hloupé naučené chyby.