oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Poslední turnaj mini a hodnocení

téma: minižáci | autor: Sekretář | datum: úterý 24.6.2008 | zobrazeno: 2349x

Poslední turnaj mini a hodnocení

J. Šídlo,J. Macoun,F. Šindelář ,J. Hamšík,J. Loukotka -  Bárta M.,Kubiš R. Coufal J.

Turnaj ČOS - Kostelec na Hané 21.6. 2008
Na zakončení první sezóny jsme se přihlásili na turnaj pořádaný jako přebor ČOS - mini 4+1, hrálo se ve dvou skupinách. Jedna v Kostelci s naší účastí a druhá v Prostějově.První dva z každé skupiny se pak utkala v neděli v Kostelci o titul přeborníka České obce Sokolské.
Začínalo se v sobotu ráno, vzhledem k místu (Kostelec na Hané) jsme odjeli mikrobusem města v pátek odpoledne a zajistili si ubytování a stravu přímo v sportovním areálu, kde se turnaj uskutečnil. Podmínky jsme měli ideální a tak netrpělivě hráči čekali na zápasy.Hned ten první nás posadil na zadek, soupeř byl jednoznačně lepší a praktikoval osobní obranu po celém hřišti, ke které jsme se ještě v tréninku nedostali.Navíc já osobně bych ji v tomto věku zakázal....Tento zápas jakoby určil průběh celého turnaje. Naši se snažili, ale na víc prostě neměli. Mírné herní zlepšení nastalo v druhém kole turnaje, medaile a poháry vystavené v hale visely však hodně vysoko.Pokud vezmeme v úvahu, že máme hodně mladé družstvo, tak je to nadějné do budoucna ale čeká hodně tvrdá práce.Chtěl bych poděkovat rodičům za podporu a Městu Bělá p.B. za zapůjčení vozidla i s řidičem Z.Kreidlem.
Výsledky :
TJ Sokol Bělá pod Bezdězem - Kostelec na Hané 3:16 /Macoun 2,Kubiš 1/.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem - Nové Veselí 8:17 /Hamšík 2,Šídlo 2,Macoun 2,Loukotka 2./

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem - Nové Bránice 9:20 /Hamšík 3,Kubiš 3,Macoun 2,Loukotka 1./

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem - Nové Bránice 5:11 /Macoun 3,Šídlo 2./

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem - Nové Veselí 9:15 /Macoun 3,Kubiš 3,Hamšík 2,Šídlo 1./

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem - Kostelec na Hané 5:13 /Šídlo 2,Hamšík 1,Macoun 1,Loukotka 1./

Za TJ Sokol Bělá p.B. v průběhu čtyř turnajů (Mělník,AŠ Mladá Boleslav,Zruč,Úvaly a Kostelec na Hané)nastoupili:

Jarda Macoun r.1998 - nejlepší střelec,má dobré fyz.předpoklady,zapracujem na pohybu

Jakub Hamšík r.1999 - poslední dobou slevil, ale talent určitě má

Roman Kubiš r.2000 - jednoznačně nejlepší, má rád míč.... žádný není pro něj ztracen

Jakub Loukotka r.1999 - má nevyrovnané výkony, potencionál v sobě má ..

Jirka Šídlo r.2000 - přišel z korfbalu,pohybově dobrý a když si dá říct ....může z něj být dobrý hráč

Michal Bárta r.1998 - strašně by chtěl,ale zatím nemá fyzické předpoklady

Jirka Klimeš r.2000 - má dobrou ruku a střelu, moc toho nenahrál, ale šanci dostane
Michal Bernard r.2000 - začal v průběhu jara
Jakub Coufal r.2001 - začal v průběhu jara
Filip Šulc r.2001 - jediný levák,začal taky až na jaře
Adam Piešťanský r.2000 - začal ke konci,odehrál turnaj v Úvalech
Petra Poživilová r.2000 a Anča Roztočilová r.2001 - začali s velkým elánem, poslední dobou hodně polevili.

Hráče teď čekají prázdniny,

............v úterý 5. srpna od 15.ti hodin začínáme v hale za sokolovnou s přípravou na podzimní turnaje...........

11.5. | 09:00

Úvaly 6+1