Zeman

Paul Zdeněk - licence B, Slavík Jiří - ZV

2

Č

1.poločas byl vyrovnaný, ve 4.minutě jsme vedli 1:4, v 11. minutě domácí srovnávali na 5:5. Vyrovnaný stav trval až do 23.minuty / 9:9 /. Obě družstva výborně bránila a mohla se spolehnout na pozorné brankáře. V rozmezí 25.- 27. minuty jsme dokázali potrestat rychlým protiútokem dvě nepřesnosti soupeře v rozehrávce a odskočili jsme na 9:11. Do konce zápasu jsme to odbránili a proměněná sedmička Úval v čase 29:54 už nám důležité vítězství nevzala.

Zápas jsme vyhráli v obraně, kde jsme dokázali reagovat na hru s jedním a dvěma pivoty a  výborně jsme zvládli i dvě oslabení.