oddíl házené | ml. dorost

2   Hefjuk Pavel, Krejčík Daniel

Č

komentář k utkání

Mladší dorostenci, resp. starší žáci posílení o 3 dorostence, prohráli v dalším kole regionální dorostenecké soutěže doma s Příbramí 31:42. Utkání začalo tím, že jsme si museli sehnat rozhodčího, protože se žádný nedostavil. Tentokrát to z přítomných v hale "vyhrál" Jakub Humpola.

Do sestavy se vrátili 2 marodi Vašek Koštejn a Tadeáš Ziemba. V kádru tak tentokrát byli věkově 3 dorostenci, kvůli kterým jsme tuhle soutěž přihlásili. Těžce se mi to hodnotí, v současné situaci to asi nikoho nebaví. Starší žáci mají svých utkání v rámci své soutěže více než dost a 3 dorostenci, kteří pravidelně hrají a trénují, dostávají takovéhle příděly. V samotném utkání jsme nestíhali rychlostně, hosté hráli 1. a 2. vlnu, na postavenou obranu jsme toho moc neodbránili. Někteří hráči nakupili spoustu technických chyb, které Příbram většinou trestala. Podle očekávání nám největší problém dělali hráči, kteří mají zkušenosti z dorostenecké ligy s Hostivicí a v Příbrami hostují. Kuba Humpola to odpískal obstojně, ale chvílemi to museli trenéři hodně klidnit, aby se kluci nepoprali. Kuba Holec by za normálních okolností utkání určitě nedohrál. Hrstce nejvěrnějších děkujeme, že vydrželi až do konce.

Poslední utkání podzimní části odehrajeme doma s Mělníkem, přes zimu musíme situaci u dorostu řešit.