oddíl házené | ml. dorost

Ž

Č

komentář k utkání

Utkání nemá cenu komentovat, v podstatě po celý zápas to bylo "vraždění neviňátek" podtržené naší odevzdaností, bojácností a neochotě se více poprat o výsledek. Přísnější měřítko sneslo jen zhruba 10 minut v úvodu druhého poločasu. Z různých důvodů nám během podzimní části skončily 4 spojky, 5.nebude k dispozici celé jaro. Věkově dorostenci zůstali akorát Holcovi a brankář Kerbl, zbytek jsou starší žáci. Vzhledem k situaci kádru mladšího dorostu nechtěli kluci už ani nastoupit k tomuto utkání, dalo mi hodně práce je vůbec přemluvit. Chtěli jsme regulérně dohrát podzimní část, to máme splněno. Dáme si pár dní odstup a rozhodneme se o pokračování v jarní části dorostenecké soutěže.

Na utkání nebyli delegovaní rozhodčí, po dohodě zápas odpískal trenér domácích Švec.