oddíl házené | ml. dorost

Ž  Jakub Talman

Č

komentář k utkání

Podzimní část soutěže mladšího dorostu byla uzavřena. V jarní části , do které se navíc přihlásil Mělník, se hraje soutěž neoficiální. Je to především z důvodu malého počtu hráčů některých týmů včetně našeho a zachování nějakého modelu soutěže, aby si kluci měli kde zahrát. Podmínky, na kterých se všechny týmy domluvily, povolují půjčování libovolných hráčů Úval mezi týmy. Hrají se tedy přátelské zápasy v neoficiální soutěži.

Naše sestava a góly: Vojtěch Kerbl - Jakub Šídlo 13, Ondřej Vejtruba 7, Daniel Robotka 5, Vít Holec 3, Jakub Holec 2, Patrik Loukotka 1, Igor Malý, Václav Koštejn, Lukáš Hríb

ŽK: Šídlo, Vejtruba, J.Holec

Vyloučení: Vejtruba, J.Holec

Po delší době kluci poznali radost z výhry. Bylo to zasloužené po dobrém výkonu zejména v obraně. Střelecky se dařilo Šídlovi, který dal 13 gólů. Konečně jsme v utkání udělali méně než 10 technických chyb !