TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / utkání / Bělá x Vršovice - B

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

 

25:24

(12:14)

TJ Sokol Praha Vršovice - B

Vršovice - B

SVR-B

2. liga SZ Čechy | 2023/24 − 16. kolo

sobota 9.3.2024 • 17:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Podzimek Aleš, Vlk Vlastimil

průběh: 

 5:2, 6:7, 8:10, 11:13, 15:15, 20:19, 23:22

7m hody: 

 3/2 - 5/3

diváků: 

 100

místo: 

 SH Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

10

2

-

22

9

2/2

-

2

5

3

-

2

16

5

-

2

č

brankáři

br

zákr

tresty

trenéři

Vojtěch Kuchta - TR, Lukáš Hentek - TV,

TJ Sokol Praha Vršovice - B

Vršovice - B

sestava

br

Androník

Andronik

1

Bartoš

Cibulka

Faltejsek

4/3

Choc

Líbal

Mikšovský

1

Müller

2

Posejpal

6

Rajtr

1

Stárka

2

Zůbek

7

trenéři

Rajdl Michal - OV, Posejpal Martin - TR

tresty

Ž  Faltejsek

2  Müller, Posejpal, Faltejsek, Zůbek, Starka

Č  -

D  -

komentář k utkání

Až na dlouhodobě zraněné (Polesný, Houška a Vejtruba) a dovolenkáře Hamšíka jsme měli sestavu kompletní. Navíc po dvouleté odmlce zapříčiněné zraněním kolene se do sestavy vrátil nestárnoucí D. Kubíček. Na poslední chvíli se také povedl přestup Vítka Šebka, který dlouhá léta působil v Jičíně a naposledy hrál nižší soutěž v Německu.

 

Začátek zápasu se nám povedl a rychle jsme se dostali do vedení 5:2. Bohužel jsme pak nějaké šance neproměnili a soupeř svou trpělivou hrou v postupném útoku postupně ukrajoval náš náskok, který pak dokonce převrátil na svou stranu. První poločas se z naší strany vyznačoval neproměňováním brankových příležitostí a určitě chyběla větší bojovnost. Soupeř v této části chtěl víc a my zaslouženě prohrávali poločas 12:14.

 

Do druhého poločasu jsme si jasně řekli, že chceme zrychlit hru, a to především po obdržené brance. To se povedlo a v 37.minutě jsme se dostali do jednobrankového vedení. Po zbytek zápasu byla hra vyrovnaná. Obě družstva vycházela z tvrdé obrany a většina branek padla z postupného útoku. Na konci zápasu jsme mohli jít do tříbrankového vedení, ale to se nám bohužel z různých důvodů nepovedlo, a tak jsme se o výsledek strachovali až do poslední minuty, kdy soupeř z postavené devítky šanci nevyužil a my si tak připsali první jarní body.

 

Celkově hodnotím utkání z naší strany jako průměrné. Sice máme první body, ale z výkonu panuje spíše zklamání. Kromě obrany, která pracovala v celku dobře nám chybí absolutně přechod do rychlého útoku. Zde máme největší rezervy a pokud hru nezrychlíme, budeme se zbytečně trápit na tvrdou postavenu obranu VŠECH soupeřů.

Závěrem bych chtěl ještě poděkovat vynikajícímu domácímu publiku. Opravdu je potěšením hrát před fanoušky, kteří tleskají, bubnují a celkově vytváří úžasnou atmosféru. Díky!

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák