oddíl házené | muži

Č  -

D  -

komentář k utkání

Soupiska k utkání byla bohužel z důvodu zranění výrazně ovlivněna. Dlouhodobě nám bude chybět Tomáš Houška a Polesný. Krátkodobé zranění brání k návratu na hřiště Grůšu a Vejtrubu. Navíc Kuba Hamšík čerpal zaslouženou dovolenou. Bohužel deset minut před utkáním se musel z důvodu nemoci syna omluvit Michal Šťastný a tak jsme měli k dispozici pouze deseti členou soupisku a z toho byli dva brankáři.

Úplně nevím, jak mám utkání hodnotit. S jedním hráčem na střídání, proti takovému soupeři je to prostě těžké. My chtěli hrát v útoku především trpělivě a to si myslím, že se poměrně dařilo. Snažili jsme se se soupeřem vracet, aby nám nedával jednoduché branky z protiútoků. To bylo ale asi tak vše. Náchod od začátku jasně dominoval a oproti ostatním soupeřům z této soutěže byla jejich kombinační hra zase o level výš.