TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / utkání / Bělá x Liberec

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

 

24:30

(13:17)

Liberec handball

Liberec

LBC

2. liga SZ Čechy | 2023/24 − 12. kolo

sobota 10.2.2024 • 17:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Kasík Martin, Matis Miroslav

průběh: 

 3:4, 7:8, 9:12, 11:17, 18:20, 20:23, 21:29

7m hody: 

 4/3 - 1/1

diváků: 

 120

místo: 

 SH Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

9

3/3

-

16

4

-

Ž2

č

brankáři

br

zákr

tresty

trenéři

Vojtěch Kuchta - TR, Lukáš Hentek - TV,

Liberec handball

Liberec

sestava

br

Bartoš

Hajer

4

Henzl

8/1

Knittl

Knob

2

Martenek

Matula

3

Mrázek

Papas

7

Pavlů

3

Polák

2

Sedláček

1

Soukup

trenéři

Vrba Dan - OV, Matula Patrik - TR

tresty

Ž  Hajer

2  Henzl 2x

Č  -

D  -

komentář k utkání

Po zimní přestávce nám začala odvetná část zápasů. K dispozici jsme měli široký kádr. Moc dobře jsme věděli, že k nám přijede jiný Liberec, než se kterým jsme se střetli minulý týden na domácím turnaji (prohra o branku).

 

Začátek zápasu nám nevyšel podle představ. Působili jsme ospalým dojmem a když už jsme obranu a brankáře překonali, míč letěl většinou do brankové konstrukce. Přeci jen jsme po 10ti minutách zlepšili pohyb a hráli jsme s Libercem vyrovnanou partii. Bohužel jsme ale nedokázali výsledek převrátit na svou stranu a to hlavně z důvodu opravdu velkého množství neproměňování brankových příležitostí. Liberec působil v obraně velice dobře. Jejich vysunutá obrana, s neustálým přistupováním na hráče byla pro nás fyzicky náročná. Na druhou stranu jsme ale celý zápas makali a nevzdali jsme se, ani když se prohrávalo vyšším brankovým rozdílem. A jsem přesvědčen, že když budeme takto přistupovat k ostatním zápasům, tak se nám to v dobrém vrátí.

 

Suma sumárum. Jde vidět velké zlepšení celkové hry. Střed obrany vypadal velice dobře. V útoku potřebujeme lepší pohyb bez míče a více aktivity od křídel a pivotů, hlavně když soupeř hraje vysunutý obranný systém.

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák