Ž  Hart

2  Hladík 2x, Maxa 2x, Pihera

Č  -

D  -

V rámci devátého kola 2. ligy mužů SZČ jsme vyrazili na venkovní utkání do Ústí nad Labem. Po předchozí domácí výhře jsme přijeli motivováni urvat další body. Po vyrovnaném úvodu prvního poločasu jsme se dostali do vedení, které jsme však neudrželi, stav utkaní po první půli byl vyrovnaný 13:13.
Druhý poločas byl zhruba do 20 minuty (22:22) vyrovnanou partií, avšak závěr utkání nevyšel dle našich představ. V poslední desetiminutovce jsme ztratili koncentraci, přišla zbytečná vyloučení, neproměnili jsme několik vyložených šancí, čehož soupeř využil a trestal nás z rychlých protiútoků.