Sokol Bělá / muži / články / Sokol Bělá - Jiskra Havlíčkův Brod 35:19 /18:8/

téma: muži | autor: Hrubas | datum: úterý 17.3.2009 | zobrazeno: 1277x

Sokol Bělá - Jiskra Havlíčkův Brod 35:19 /18:8/

V sobotním utkání proti Havlíčkovu Brodu se nám podařilo najít ztracené herní sebevědomí a odčinili jsme tak ostudnou porážku z minulého kola.
Nastoupit tentokrát nemohl křídelník Femiak, který byl v trestu za přímou červenou kartu ze zápasu s Kolínem. Dále se na soupisku nevešel Hofta, který má problémy s docházkou na tréninky a zraněný gólman Renza. Jako druhý brankář byl tedy opět připraven pivotman Tošovský, který má chytání v genech, neboť je synem místní brankářské legendy.
Již od začátku utkání jsme měli evidentně navrch a už v 9. minutě byl stav 6:1. Po delší době se nám dařilo v obraně, za což jsme si několikrát vysloužili pochvalu od brankáře Kabátníka. V útoku byl k neudržení pivotman Hrubý, který už v 11. minutě střílel svou 5. branku. Gólový účet prvního poločasu ještě doplnili tradiční střelci Aleš Stach s Kubíčkem a po 30 minutách byl stav 18:8.
V druhé půli jsme drama, jak někdy bývalo naším zvykem, nepřipustili.
Do zápasu se zapojili postupně všichni hráči z lavičky a náš náskok utěšeně narůstal. Povedlo se nám sehrát i několik hezkých kombinací, které diváci odměnili bouřlivým potleskem. Do střelecké listiny se zapsali téměř všichni naši hráči včetně brankáře Kabátníka, který zavěsil střelou přes celé hřiště.
Jediným stínem na našem vítězství 35:19 je zranění Pauluse, pro kterého letošní sezóna skončila. Léčba přetrhaných vazů v rameni si vyžádá minimálně 3 měsíce.
Pochvalu zaslouží všichni hráči za kolektivní výkon. Povedly se nám úspěšně sehrát nacvičené signály, tak doufejme, že se nám podaří přenést herní pohodu i do následujících zápasů. Za povzbuzování patří dík členkám našeho fanklubu, jehož jádro se snaží oprášit zašlou slávu ženské házené v rámci našeho oddílu.
Trenér Petr Bartoň k zápasu řekl: Pod tíhou minulé neděle jste odehráli moc dobré utkání a umožnili jste všem na lavičce odehrát pěkných pár minut, což se mnohým nepodaří a k tomu ještě bez stresu, že by se jim něco nepovedlo. Na chválení je obecenstvo a to jste doufám slyšeli.
Autor: Švícko