oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / V sobotu poslední utkání roku 2008

téma: muži | autor: Hrubas | datum: pátek 21.11.2008 | zobrazeno: 1169x

V sobotu poslední utkání roku 2008

Tuto sobotu 22. listopadu 2008 se od 17:00 hodin naposled v tomto roce představí v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem naše družstvo mužů, které změří své síly s celkem HC TJ Šroubárny Žatec.
Jedná se o nováčka druholigové soutěže, který si postup vybojoval v loňské sezóně po umístění na druhém místě Severočeské divize. První tým této soutěže Lokomotiva Česká Lípa postup odmítla, a tím na její úkor postoupil právě Žatec.
Za cíl před sezónou stanovilo vedení Žatce udržení se v II. lize, což se ale po polovině soutěže jeví jako nesplnitelné. Žatec nezískal doposud ještě ani bod a navíc, kromě domácího utkání s hradeckou Slavií (22:23), prohrává všechna utkání opravdu velkým brakovým rozdílem. Tým tvoří mladí odchovanci, kteří jsou doplnění několika zkušenými hráči. Nikdo z kádru nemá zatím žádné zkušenosti s druholigovou házenou, což se odráží na předváděné hře. Hráči bojují, ale dopouští se často taktických chyb, které soupeři okamžitě trestají.
Informace o žatecké hře máme pouze zprostředkované, a tak můžeme vycházet pouze z hodnocení letošních utkání ostatních družstev, z nichž vyplývá, že tým v posledních utkáních střelecky táhnou na spojce hrající Manda a Bílek a křídelník Pisch. Tým se opírá také o výkony brankářů.
Naše vzájemná bilance je nulová, protože naše poslední vzájemné utkání se odehrálo někdy v sezónách 1991-1994. Přesné výsledky a statistiky z těchto utkání se nám bohužel nepodařilo dohledat.

Konečné umístění celku HC TJ Šroubárna Žatec v Severočeské divizi:
2007/08 2.místo - 16 bodů – 13 utkání, 8 výher, 5 proher – postup

Předpokládaná sestava HC TJ Šroubárna Žatec:
Fros, Zilvar, Vávra – Zimmermann Pavel, Zimmermann Petr, Charvát, Hyneš, Manda, Pisch, Fillinger, Podsedník, Volráb, Schovanec, Štíhlovský, Švehla, Řepík
Trenér: Radomír Baszo

Výsledky a postavení v druholigové tabulce jasně favorizují naše družstvo, proto doufejme, že se rozloučí s rokem 2008 vítězstvím a připíše si tak povinné dva body do tabulky. Popřejme našim hráčům dobrou trefu. BĚLÁ DO TOHO.

středa 25.9.2024 | autor: Švícko

muži - Z utkání 2. kola Českého poháru mužů v Náchodě jsme se omluvili. Z důvodu malého počtu hráčů, kteří pracují na směny, jsme do Náchoda neodcestovali ( hrát se mělo v pracovní den ) a odehrání v náhradním termínu jsme odmítli.

Liberec handball

Hurta Tomáš (15)

Jeřábková Lenka (14)

Nguyen Long (12)