Kamil Sochor - TR, Jiří Brecko - OV

Ž  Knobloch Ondřej, Jahn Miroslav, Weinhold Jan

2  2x Knobloch Ondřej, Škarda Hynek, Jahn Miroslav, Weinhold Jan, Fric Michal

Č

K utkání jsme cestovali bez zraněných ostrých spojek Hofty a Šírka, s nedoléčeným zraněním nám pomohli na hřišti Mika a Opustil.
V takovéto poskládané sestavě o žádné taktice nemohla být řeč, museli jsem rozložit síly na celé utkání a jedinou neznámou před utkáním tak bylo "o kolik ?"....

Do 23.minuty jsme drželi překvapivě vyrovnaný výsledek 12:8. To bylo jen díky tomu, že nám tam spadlo skoro všechno a domácí do té doby nedali snad už 8 trháků. Poté se začala projevovat kvalita domácích, kteří se snažili o co nejrychlejší přechod do protiútoku, nebo po jednoduchých kombinacích gólově zakončovali i v oslabeních z křídla.
Druhý poločas byl v jednoznačné režii házenkářů Loun, my jsme dělali chvílemi v útoku i obraně žákovské chyby, nedokázali jsme to odbránit ani v přesilovce 6 na 4.
Opustil odehrál díky zranění většinu utkání na pivotu, Mika vydržel s velkým sebezapřením hrát 50 minut. Bohužel jsme nedokázali být domácím důstojnějším soupeřem a loučení s II.ligou tak pokračuje ve znamení debaklů.