Málek Radim - OV, Hladík Petr - TR

Ž  Bureš Matouš

2  Hladík Petr, Petráň František, Zenkner Jan

Č

Podzimní část soutěže mladšího dorostu byla uzavřena. V jarní části , do které se navíc přihlásil Mělník, se hraje soutěž neoficiální. Je to především z důvodu malého počtu hráčů některých týmů včetně našeho a zachování nějakého modelu soutěže, aby si kluci měli kde zahrát. Podmínky, na kterých se všechny týmy domluvily, povolují půjčování libovolných hráčů mezi týmy. Nám budou pomáhat hráči z Úval, kde naopak od nás hraje 1.ligy mladšího dorostu Ondřej Vejtruba.

Vojtěch Kerbl - Jakub Šídlo 7, Ondřej Vejtruba 7, Jakub Holec 4, Daniel Robotka 2, Patrik Loukotka 2, Vít Holec 1, Lukáš Hríb 1, Václav Koštejn 1

Vyloučení: Vít Holec, Jakub Holec, Jakub Šídlo

Po velmi špatném prvním poločase se kluci ve druhé třicetiminutovce zvedli, předvedli odvážný výkon a se šesti staršími žáky v sestavě prohráli s Kolínem 25:29. Hráči z Úval tentokrát pomohli pouze soupeři, my jsme se sešli v solidním počtu 9 hráčů. I přes výškovou, váhovou a věkovou převahu Kolína jsme byli ve druhém poločase vyrovnaným soupeřem. Kluci se během utkání stále zlepšovali, herně to odtáhli věkově dorostenci Šídlo, Vejtruba a J.Holec. Věkově starší žák Kerbl ve druhém poločase v brance chvílemi čaroval, do střelecké listiny se zapsali všichni hráči.