oddíl házené | muži

Č  60 min. - Vaněk /Bělá/

D  -

komentář k utkání

Nastoupili jsme hodně vyhecovaný a přistoupili na soupeřovu tvrdou hru do těla.škoda jen,že rozhodčí měli dost rozdílný metr na posuzování některých zákroků. Chtěli jsme vycházet z obrany do rychlých útoků a ne vždy se to podařilo.Pár ztracených míčů nás stálo slibné vedení o čtyři branky a soupeř stahoval.V té době měl jistou ruku Petr Stach z křídla, dobře mu sekundoval Aleš rozehrávkou a Švec jistou střelbou. Dvě branky hned po změně stran nás vrátili do hry a asi rozhodující moment nastal, když se zranil pivot hostí, který nám dělal hodně starostí na našem brankovišti.Na druhou stranu musím pochválit celý mančaft, který šlapal na vítězství a opět potvrdil, že na kvalitního soupeře dovede zahrát. Utkání se hrálo za slunného počasí před cca 300 diváky, kteří vytvořili skvělou kulisu.