oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Spartak Příbram - Sokol Bělá B 24:17 /10:8/

téma: muži | autor: FeMinardi | datum: středa 20.4.2005 | zobrazeno: 1449x

Spartak Příbram - Sokol Bělá B 24:17 /10:8/

K prvnímu jarnímu utkání vyrazila bělská záloha do Příbrami. Šlo sice již o druhé jarní kolo, ale v prvním Bělá nehrála, neboť soupeř - pražský „SORRY HáK“ se nedostavil, údajně kvůli střevním potížím několika hráčů. O náhradním termínu respektive kontumaci tohoto utkání budou opět rozhodovat pánové na svazu.
Utkání v Příbrami se krylo se zápasem „A“ mužstva, kterému šlo o celkové druhé místo ve druhé lize, zajišťující účast v baráži o první ligu. Z tohoto důvodu jel „B“ tým ke svému utkání ochuzen o čtyři klíčové hráče z podzimního souboje těchto dvou týmů. Naproti tomu byl posílen o zejména u našich severních sousedů velmi známého střelce Huszakowskego. Bohužel tento kdysi nekompromisní špílmachr se již delší dobu házené nevěnuje a na jeho hře je to znát.
V utkání Bělá nezačala příliš dobře a pustila soupeře hned v úvodu díky neproměňování šancí do někalikabrankového vedení. Soupeř se prosazoval jednoduchým křížením spojek a díky váhové převaze se snadno protlačovali na brankoviště. Bohužel právě v těchto chvílích se nejvíce projevila absence pilířů obrany Kruckéha a hlavně Tošovského, kteří byli povoláni do áčka. Družstvo složené převážně z bývalých dorostenců, kteří zatím nestihli nabrat potřebné kilogramy, nebylo schopno ubránit útočníky soupeře jinak než za cenu sedmimetrového hodu, když si bohužel v obraně vzájemně moc nepomohli. Naštěstí se jim podařilo prolomit střeleckou smůlu z úvodu zápasu a tak dokázali do poločasu snížit na rozdíl dvou branek.
Euforie z dobře odehraného konce poločasu však brzy vyprchala a soupeř se opět ujal tentokrát již rozhodujícího osmibrankového vedení. Po zbytek zápasu se Bělá snažila s tím něco udělat, což se bohužel nepodařilo také díky tomu, že brankář Dvořák přistoupil k utkání poněkud laxně a příliš své mužstvo nepodržel. Dlužno však dodat, že ani v útoku toho hráči moc nepředvedli a pochválit lze snad jen Davida Kubíčka, který se prosazoval střelami z dálky. Utkání řídila dvojice rozhodčích Mádlo-Růžek a zejména druhý jmenovaný, který píská teprve druhou sezónu byl chvílemi dost mimo, utkání však nijak významně neovlivnili.

středa 25.9.2024 | autor: Švícko

muži - Z utkání 2. kola Českého poháru mužů v Náchodě jsme se omluvili. Z důvodu malého počtu hráčů, kteří pracují na směny, jsme do Náchoda neodcestovali ( hrát se mělo v pracovní den ) a odehrání v náhradním termínu jsme odmítli.

Liberec handball

Kerbl Vojtěch (17)

Hríb Lukáš (15)

Kubíček Tomáš (14)